pirms 1 gada
Laba diena,
Esmu Juris Grišins, vēlos godprātīgi ieguldīt Jūsu biznesā. Man ir pamatkapitāls ienesīgai investīcijai. Es piedāvāju arī privātus komerciālus un personiskus aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm līdz 3% gada atmaksas perioda jebkurai pasaules daļai. Maksimālā finansējuma summa ir 100 miljoni USD.
Jūs varat sazināties ar māmiņām: https://www.ortexfinance.com/
E-pasts: [email protected]
Ortex Finance

Kellie Wilson
pirms 6 gadiem
Tas ir Oceanicfinance, mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem visā pasaulē, mums ir reģistrēta un licencēta aizdevumu sabiedrība. Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai samaksātu rēķinus? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību? vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nopirktu dzīvokli? mēs piedāvājam visa veida aizdevumus no 2 000 eiro līdz 2 000 000 eiro, ja jūs interesē saņemt jebkāda veida aizdevumu. E-pasts: [email protected] vai whatsApp: +1 (267) 725-7570

biologs
pirms 6 gadiem
Jautājums autoram - kas ir sieviete? Kā Jus definējat to personu loku par kuru elementāras cieņas un tiesību pārkāpšanu ir raksts?

Jānis Rābants
pirms 6 gadiem
Atbildi autors deva pašās beigās - kaut kas nav kartībā ar varu, kultūru un cilvēkiem. Patiešām nav kārtībā ar kultūru, cilvēku attiecībām un vērtību sistēmu, ja sieviete ir tikai seksuālas iekāres objekts. Mēs taču saprotam, ka tā nav. Kārtībā nav arī ar cilvēkiem, ja jau katrs pretimnācējs ir varmāka un seksuālais maniaks. Es negribētu dzīvot šādā pasaulē.
Ir sen zināma viena grūti saprotama patiesība - Cilvēkiem, kuri ļaunumu nepazīst, tas neeksistē, viņiem ļaunums nekā nespēj nodarīt, jo tam nav kur pieķerties. Tas arī ir drošības garants. Pret ļaunumu nav jēgas cīnīties, tas tikai kļūst lielāks, jo vairāk par to runā un raksta, jo tas vairojas.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!