pirms 11 mēnešiem
Laba diena,
Esmu Juris Grišins, vēlos godprātīgi ieguldīt Jūsu biznesā. Man ir pamatkapitāls ienesīgai investīcijai. Es piedāvāju arī privātus komerciālus un personiskus aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm līdz 3% gada atmaksas perioda jebkurai pasaules daļai. Maksimālā finansējuma summa ir 100 miljoni USD.
Jūs varat sazināties ar māmiņām: https://www.ortexfinance.com/
E-pasts: [email protected]
Ortex Finance

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
"vīrieti un sievieti Viņš radīja" - ir jau arī teorija, ka te domāta Judīte, kura - ak vai, bijusi nepaklausīga (feministe), un tāpēc Dievs pēc Ādama žēlabām viņu... iespējams, izdzina no Dārza pirmo. Galu galā - kaut kādi cilvēki taču sagaidīja Ādamu - palasi Kaina žēlabas. :)
Ok, bet ja nopietnāk - īsti nesaprotu, kāda jēga skrupulozi citēt Pirmo Mozus, ja tāpat skaidrs ka šodienas kristiešu rīcību lielākoties nosaka daudz vēlāka tradīcija? Skaidrs taču ka Vecā Derība ir dažādo seno šumeru, semītu, u.t.t. mītu lakonisks pārstāstījums (nemaz nerunājot ka izmantojam divkāršu tulkojumu no Vulgatas).
Reliģiozo autoritāte vienalga būs savas Baznīcas sludinātājs. Ja cienījamais autors cer kādu šādā veidā pārliecināt, tad - "saucēja balss tuksnesī"! :)
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!