dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Nu gluži ka neinteresē arī nevar teikt, reiz lasīju grāmatu, kur bija iztirzāta diezgan interesanta hipotēze, ka Jēzus, kurš taču apzināti virzīja notikumus tā, lai tiktu sodīts, centies iedzīvināt esēņu priekšstatus. Tur bija diezgan loģiski pamatots, tiesa, protams ka tieši pierādīt praktiski neiespējami.
Bet lai kā, cienījamā Pana rakstu komentāri tiešām nebūtu īstā vieta šādām diskusijām (tas tur... ē... smaidiņš).

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Skaidrs, Mārlovu neesmu lasījis. Bet vienalga neiebraucu (nu neesmu tik izglītots), kā literārā abstrakcija kā "Mefistofelis franciskāņu mūka veidolā" var novest pie secinājuma: " laikā kad baznīca nebija atdalīta no valsts, pastrādāja daudz noziegumus t.sk. masu slepkavības"? Neiebraucu.
Un "pričom" vēl tur pareizticīgie?!

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
Atvainojos, vai Jūs domājāt dolčīniešus? Jāatzīst, neko neesmu dzirdējis par "mefistofelistiem franciskāņiem". Ja tādi bijuši, lūdzu neturiet sveci zem pūra, padalieties informācijā. Vārdu "Mefistofelis" lietoju lai nebūtu tik banāli jāsaka "sātanisti", jo Fausta kārdinātājs taču ir vismaz viens inteliģents un visnotaļ izglītots velns.

dzimmijs13
pirms 5 gadiem
"Ja Islāma valsts interesēs ir konstruēt savu zīmolu kā ietekmīgu un pievilcīgu, šī grupa mīļuprāt par "savējiem" pasludinās teju vai ikvienu psihopātu, kurš kaut kādu iemeslu dēļ sāk slaktēt apkārtējos" - Nu, ne gluži. "Kalifa pavalstniekiem" tomēr nepieciešams lai šis "psihopāts vulgaris" sevi pozicionētu kā musulmani. Šaubos ka viņi par savējo pasludinātu kādu gotisku "mušu ķēniņa" pielūdzēju.
"reliģijas izvēle destruktīvās pašidentitātes izpausmei jau ir sekundāra – tikpat labi tā var būt kristietība, budisms utt." - protams, cilvēks ir tik talantīga būtne ka savam destruktīvajam mazvērtības kompleksam sameklēs vissmukāko rāmīti. Bet tomēr, nedaudz paskatoties nesenajā pagātnē (kad saulainajos deviņdesmitajos puse NY taksometri braukāja ar uzrakstu "I (otrādi apgrieztais dibens - sirds simbols, domāts - mīlu) Islam", un nevienu tas nekratīja. Bet jau tad pakāpeniski, it kā nemanot musulmaņu pasaulē uzradās spēki, vai tipi, tipāži, sauc kā gribi, kuri lēnā garā sāka veidot novirzienus, kuros sevi varētu iekļaut, identificēt "visi pasaules psihopāti". Un izskatās ka tā arī noticis, jo kaut kā "psihopātu ziņās" pazudis izteiktais raibums, dažādība. Dažādie psihopāti saplūst Islāma Valstī, arī no visas Eiropas, kuri ja būtu pirmās pūtes izspieduši devi'desmito sākumā, varbūt nebūtu musulmaņi, bet nezinu, "mefistofelisti", vai. Taču atšķirībā no "mefistofelistiem", kur bezmaz vai katrs mauj kā grib, islāmisti piedāvā izstrādātu, psihopātiem pievilcīgu programmu.
Un šodien šajā ziņā musulmaņi ir aktīvākie, pievilcīgākie "psihopātu savācēji". Rīt varbūt būs savādāk - bet rīt ir rīt.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!