Aktualitātes
17.12.2021

Tiešsaistē notiks Annas Auziņas debijas romāna "Mājoklis" atvēršanas lasījumi

Komentē
0
Saglabā

Pirmdien, 20. decembrī, ar tiešsaistes lasījumiem tiks atvērta dzejnieces Annas Auziņas debijas romāns "Mājoklis. Terēzes dienasgrāmata", ko izdevusi biedrība "Ascendum".

Fragmentus no grāmatas lasīs un par seksualitāti runās Anna Auziņa, Arvis Viguls, Inga Gaile, Kārlis Vērdiņš, Rasa Jansone, Jānis Joņevs, Laura Feldberga un Linda Curika. Pasākumu vadīs režisore Liene Linde.

"Mājoklis" atklāj galvenās varones, Terēzes, dzīves notikumus un pieredzi. Būtisku vietu grāmatā ieņem Terēzes bērnība un jaunība, kas paiet 20. gs. astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados. Šajā darbā Anna Auziņa pievērš lielu uzmanību sievietes seksualitātes attīstībai, kā arī paplašina tās jēdzienu, to cieši savijot ar rūpēm par citiem.

Lasījumiem varēs sekot pirmdien, 20. decembrī, 19.00 Satori feisbuka lapā un Satori.lv. Grāmata iespējams iegādāties grāmatnīcās "Jānis Roze", "Valters un Rapa", "Globuss" u.c.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!