Aktualitātes
23.09.2021

Tiešraide: "Satori" diskusija "Pats ar savu galvu"

Komentē
0
Saglabā

23. septembrī plkst. 19:30 tiešraidē Satori.lv un feisbukā būs skatāma "Satori" diskusijas "Pats ar savu galvu", kur dažādu jomu profesionāļi Olgas Procevskas vadībā mēģinās kritiski paraudzīties uz kritisko domāšanu.

Kritiskā domāšana ir prasme, ko publiskajā telpā piesauc apskaužami bieži, taču nereti ar to saprotot visnotaļ atšķirīgas lietas. Ievadot portāla "Satori" un "Skola2030" sadarbībā uzsākto rakstu sēriju par kritisko domāšanu, sarunā tiks diskutēts par tās saistību gan ar lielajām ideoloģijām — liberālismu un konservatīvismu — gan ar ikdienas dzīvi, piemēram, bērnu audzināšanu un skolu.

Diskusija vada komunikācijas zinātnes doktore Olga Procevska, piedalās filozofs Igors Gubenko, uzņēmējs Mārtiņš Vaivars, projekta "Skola2030" mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa un antropoloģe Dace Dzenovska.

Diskusija sāksies plkst. 19:30. Apmeklējot pasākumu klātienē, būs jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas sertifikāts kopā ar personu apliecinošu dokumentu. 

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!