Aktualitātes
27.09.2022

Politiķu diskusija par kultūras identitāti

Komentē
0

Tuvojoties 14. Saeimas vēlēšanām, "Satori" rīko četru diskusiju ciklu "Balso par kultūru!" ar vadošo partiju deputātu amata kandidātiem, lai saprastu, kā partijas redz kultūras nozares attīstību un par ko atdot balsi pie urnām oktobrī. 26. septembrī ciklu turpināja diskusija par kultūras identitāti un sabiedrisko līgumu. Piedāvājam to noskatīties ierakstā.

Latvijas politiskā nācija atdzima Atmodas laikā, vienoti iestājoties par kopīgām vērtībām un līdzdarbojoties to iedzīvināšanā. Taču investīcijas politiskās nācijas tālākajā attīstībā nav līdz šim bijušas valdības prioritāšu sarakstā. "Sabiedrības integrācija" lielākoties izprasta šauri, attiecinot to tikai uz mazākumtautībām, nevis veidojot mūsdienīgu sabiedrisko līgumu ar visām sabiedrības grupām, kas balstīts līdzdalībā, cieņā un skaidros spēles noteikumos.

Diskusijā runājām par sabiedriskā līguma līdzšinējām izpausmēm Latvijā un mājasdarbiem, kas līgumslēdzējām pusēm jāveic, lai panāktu lielāku savstarpējo uzticību.

Diskusiju vadīja žurnāliste Rita Ruduša, piedalījās Gunārs Kūtris (ZZS), Ritvars Jansons (NA), Ivars Zariņš (S), Agnese Logina (P), Arvils Ašeradens (JV), kā arī Vita Anda Tērauda (A/P!).

Diskusija bija skatāma gan klātienē Pils ielā 23 (festivālā "Survival Kit"), gan interneta tiešraidē.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "Ascendum" un interneta žurnāls "Satori".

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!