"Mensona ģimenes" locekles
 
Aktualitātes
13.07.2017

Tarantīno plāno uzņemt filmu par Čārlzu Mensonu un viņa sekotājiem

Komentē
0

Režisors Kventins Tarantīno uzsācis sagatavošanas darbus filmai par bēdīgi slaveno sērijveida slepkavu Čārlzu Mensonu un viņa sekotājiem, sauktiem par "Mensona ģimeni", ziņo "The Hollywood Reporter".

Filmas scenārija autors ir pats Tarantīno. Kā vēsta avoti, filmai uzrunāts aktieris Breds Pits, ar ko režisors sadarbojies filmā "Bēdīgi slavenie mērgļi" ("Inglourious Basterds", 2009), kā arī aktrise Dženifera Lorensa. Zināms arī, ka filmas veidošanā iesaistīti Hārvijs un Bobs Veinšteini, kas producējuši iepriekšējās Tarantino filmas. Plānots, ka filmēšana notiks 2018. gada vasarā.

Sīkākas scenārija detaļas nav zināmas, taču viena no sižeta līnijām veltīta aktrisei un režisora Romāna Polaņska sievai Šāronai Teitai, kuru 1969. gadā nogalināja Mensona ģimene. 1971. gadā Mensonam un vairākiem viņa sekotājiem tika piespriests mūža ieslodzījums par šo un citām slepkavībām, kas tika pastrādātas tā paša gada vasarā.

Čārlzs Mensons 1971. gadā

Ja plānotā filma taps, tas būs pirmais Tarantīno darbs, kas balstīts uz patiesiem notikumiem.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!