Aktualitātes
20.08.2018

Tapusi īpaša izrāde par Latvijas nākotni

Komentē
0
Saglabā

Vien četras dienas "Dirty Deal Teatro" piedāvā ielūkoties vīzijās par mūsu valsts nākotni izrādē "Latvijas Plānošanas institūts". Izrāde ir īpašs notikums Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros.

"Latvijas Plānošanas institūts" ir iestāde, kuras darbinieki, ievācot informāciju no valsts iedzīvotājiem, apstrādājot un interpretējot datus, ik dienas rada jaunas versijas par mūsu valsts nākotni. Izanalizējot sarunas ar vienpadsmit pieredzējušiem ekspertiem no tādām jomām kā antropoloģija, politoloģija, pilsētplānošana, lauku attīstība, filozofija, filoloģija un māksla, institūta darbinieki izveidojuši vairākus Latvijas valsts nākotnes scenārijus. Augusta beigās tikai četras dienas šīs vīzijas tiks prezentētas tiem iedzīvotājiem, kam tās varētu šķist būtiskas.

Iestudējuma režisore Paula Pļavniece atzīst: ""Latvijas Plānošanas institūts" tā apmeklētājiem dos nebijušu iespēju ceļot laikā, lai paraudzītos uz savu un mūsu visu kopīgo nākotni. Ceļojumā pa institūta mapēm tā darbinieki ļaus ikvienam apmeklētājam ielūkoties savstarpēji nesaistītās, bet iespējami kopā eksistējošās Latvijas nākotnēs."

50 minūšu garais ceļojums ļaus ielūkoties gan tādā nākotnē, kurā būtu patīkami eksistēt, gan iztēloties tādu versiju, kurā atrasties negribētos it nemaz, neizslēdzot iespēju, ka viena cilvēka lielākās bailes var izrādīties kāda cita labākais iespējamais scenārijs. Izrāde īpaša ar to, ka skatītāji to piedzīvos nelielās grupās.

Izrādes radošo komandu veido režisore Paula Pļavniece, dramaturgs Jānis Balodis, māksliniece Kate Krolle, aktieri Klāvs Mellis, Reinis Boters, Jana Ļisova un Ance Strazda. Izrādes producente Lelde Prūse.

Izrāde būs redzama tikai četras reizes 21., 22., 23. un 24. augustā "Dirty Deal Teatro" Rīgā, Talsu ielā 1.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!