Aktualitātes
24.03.2020

"Stūrī zēvele" izdod trešo studijas albumu "Labvakar"

Komentē
0
Saglabā

Indīpopa apvienība "Stūrī zēvele" izdevusi trešo albumu "Labvakar", kura tituldziesmai tapis arī videoklips.

"Stūrī zēvele" ir piecu cilvēku indīpopa apvienība, ko 2006. gadā izveidoja skolasbiedri Kuldīgā. Vēlāk grupas aktīvā darbība pārcēlās uz Latvijas galvaspilsētu Rīgu un sastāvs papildinājās ar jauniem dalībniekiem.

Albums "Labvakar" ir trešais tās radošajā darbībā, un izdevniecība "Nabamusic" to izdod vinila formātā, kā arī piedāvā visās populārākajās straumēšanas platformās. Albuma noformējumā tika izmantotas Alises Mediņas gleznas, bet dziesmu vārdi ir Kārļa Vērdiņa, Klāva Elsberga, Erika Ādamsona, Māra Čaklā un Kristiānas Kārkliņas dzejoļi un dzejoļu fragmenti. Albuma ieraksts veikts "Hodila records" studijā Valmierā, kā arī dažādās vietās Rīgā.

Albuma tituldziesmai "Labvakar" tapis arī videoklips, par kuru idejas autors Klāvs Lauls saka: "Video veidoju iespējami tuvu Kārļa Vērdiņa dzejas motīviem. Manuprāt, katram no mums ir kādas bērnības atmiņas par to, cik ļoti gribētos izaugt lielam un, protams, arī fakts, ka bērnam bieži vien pieaugušo lietas šķiet neizprotamas. Klipā arī gribēju, lai nedaudz iejūtamies šajā pieaugušo lomā – vecāki, onkuļi un tantes, kas nu jau arī pašiem vairs nešķiet kas īpaši svešs."

Video režija un montāža: Klāvs Lauls, operators – Oskars Upenieks.

Līdz šim izdevniecības "Nabamusic" paspārnē jau izdoti grupas albumi "Labrīt" (2014) un "Labdien" (2016).

Albumu iegādāties vinila formātā iespējams "Bandcamp" vietnē.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!