Borislav Yanko
pirms 6 gadiem
Vai jūs tur meklējat aizdevumu, šeit nāk vienu patiesu firma, kas ir gatavi, lai izbeigtu jūsu finanšu problēmas, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu veidiem ar procentu likmi 3%, un, lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā iegūt aizdevums no mums, jūs varat sazināties ar mums mūsu uzņēmuma e-pastu: ([email protected])

$
pirms 6 gadiem
Vēlreiz par maidanu pašorganizāciju - Labējais sektors ir organizāciju konfederācija, un tas būtiska atšķiras no Latvijas tā saucamiem labējiem, jo LNNK, TB bija par lielāku valsts iejaukšanos, tātad kreisi,
Labējais sektors ir par mazu valsti, tas ir anarhokapitālisti, baķas Mahno, un libertāriešu sajaukums. Līdz ar to, tā ir klasiska buržuāziska revolūcija, un ukraiņi mostas, smagi ar ārējo interventu.
Tas ir tas kas pietrūkst Latvijā, katra pilsoņa individuālās atbildības apzināšana, un tas sākas ar eliti, ar to ka ir ētika, ir principi, ka lato lapsas tiek izolētas, jo tavi darbi neatbilst taviem vārdiem, tu melo.

$
pirms 6 gadiem
Pilsonis nav tas, kas reizi 4 gados aiziet līdz vēlēšanu urnai, pilsonis ir tas, kas dien dienā veido valsti, neļaujot tai kļūt par diedelnieku, laupītāju un birokrātu barotni. Pilsonis ir tas, kas gatavs cīnīties par saviem ideāliem un Latvijas valsts nebūtu, ja sāktu runāt par samierināšanas, cilvēktiesībām, un sociālo taisnīgumu.
Tāpēc taisnība ir Hermanim, tāpat kā demokrātijas pamatlicējiem mūsdienu pasaulē, ka pilsoņu kopums ir cenzējamas, citādi tas nav pilsoņu kopums, bet pūlis.

Jānis Melnis
pirms 6 gadiem
Mjā ... Tu te cilvēks palasies, padomā ... un sāc maķenīt apskaust tos vīrus, kuri pārskatāmā (un ne vairs tālā) nākotnē, kāda neizdibināma Providences untuma dēļ cīnīsies vienā partizānu vienībā kopā ar Ījaba kungu ... un iztēlē uzburt ainas, kā rēnajos Vidzemes mežos, vakaros sēžot pie guns`kura, atstutējis savu "kalašu" pret egli, iestrēbis mazumiņu putras, ievīstījies jērādas kažociņā mūsu akadēmiskajās vētrās rūdītais prāts, savā žilbinošajā orākula asredzībā sniegs izmisušajiem biedriem viņu situācijas izvērtējumu, iezīmēs tuvākās perspektīvas, gaidāmo kauju stratēģijas -, teiks spēka vārdus, kas sirdīm liks kaist :))
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!