Foto: Ģirts Raģelis
 
Aktualitātes
10.02.2020

"Splendid Palace" notiks Viestura Kairiša "cepiens"

Komentē
0

Februārī un martā "Splendid Palace" notiks filmas "Pilsēta pie upes" radošie seansi, pirms kuriem tās režisoru Viesturu Kairišu "cepinās" komiķis Rūdolfs Kugrēns, bet filmas galvenās lomas atveidotājs Dāvis Suharevskis uzstāsies ar stendapu.

Filmas režisora un Dailes teātra jaunā mākslinieciskā vadītāja Viestura Kairiša "cepiens" notiks 19. februārī plkst. 18.30, un to vadīs festivāla "Lampa" politiķu "cepienā" pieredzējušais komiķis Rūdolfs Kugrēns, savukārt 3. martā plkst. 19.00 pirms filmas ar stendapu uzstāsies Anša lomas atveidotājs Dāvis Suharevskis.

"Pilsēta pie upes", kas uz kinoekrāniem nonāca 15. janvārī, ir Viestura Kairiša ceturtā pilnmetrāžas mākslas filma un vēsta par daiļkrāsotāja Anša pieredzi, strādājot pie dažādām varām pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Filmas scenārijs veidots pēc latviešu trimdas autora Gunara Janovska tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Galvenās lomas atveido Dāvis Suharevskis, Jozs Budraitis, Gundars Āboliņš, Agnese Cīrule un Brigita Cmuntova.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!