William Patrick V
pirms 6 mēnešiem
Ja esat pazaudējis naudu krāpniecības rezultātā vai sniedzis savu informāciju krāpniekam, jūs joprojām varat atgūt zaudēto naudu. Tomēr ir darbības, kuras varat veikt nekavējoties, lai ierobežotu bojājumus un pasargātu sevi no turpmākiem zaudējumiem.
Man ir bijusi sava daļa bināro opciju krāpniecības, es zaudēju vairāk nekā 200 000 USD, un man joprojām tika teikts, ka jānosūta vairāk naudas, lai atbloķētu savu kontu. Es sazinājos ar Lallroyal Company, un viņi man palīdzēja atgūt naudu.
Ja esat kādreiz ticis apkrāpts vai pazīstat kādu, kurš ir ticis apkrāpts, Lallroyal Recovery Team ar savu vietni Lallroyal
.org google atgūs jūsu zaudēto naudu. Tā ir atveseļošanās komanda, kas specializējas līdzekļu vākšanā, neatkarīgi no tā, vai tās ir kriptovalūtas, bitkoīns, forex, sams/romantikas krāpniecība.

bbils
pirms 5 gadiem
Deksters gan neietilpst slikto varoņu kategorijā, Borns bija karavīrs un 'No Country For Old Men' protagonists bija labais, slepkava/-s bija pozicionēts, kā 'ļaunais'. Bez tam Di Caprio Belforts bija labs pārdevējs, kurš zināja, ka akciju naudu var pelnīt arī nelegāli.

Par noziedzniekiem uzņem, jo tā ir daudz vieglāk un aktieriem mazāk prasoši. Ja uzņem par tā sliktajiem, tad ir vairāk opcijas, kā var izrādīt tēla personalitāti, kas lielākoties ir šarmanta, materiāli nodrošināta. Turpretīm, ja uzņemtu par policistu, tad ir mazāk 'interesantu'' lietņu ko pielīmēt + realistisks policists.
ir visai parasts tipažs

BaibaZ
pirms 5 gadiem
Man šķiet, ka cilvēki nevis jūt līdzi, bet ar interesi noskatās, ka cilvēki dzīvo arī tā - savādāk. Cilvēki, kuri uz pasauli raugās un uztver to ievērojami savādāk, atšķirīgi. Cilvēki, kas ar savādāko pasaules redzējumu, uztveri veido savu (nevis iemācītu, iepriekš noteiktu cpoy-paste) dzīvi un spēj nebaidīties nezināmā - līdz šim nevienam nezināmā. Izdzīvot to un baudīt to! Izdzīvot, piedzīvojot kritumus un kāpumus un atkal kritumus. Ierindas cilvēks, kam ir iemācīts, ieaudzināts kā ir pareizi, kā ir pieklājīgi utml. ne uz ko tādu neuzdrošināsies un tomēr... viņi - antivaroņi - viņi dzīvo pa īstam un tas vilina skatītāju, tā ir tā smeldze, kas varbūt arī kādu pamudina - hei, dzīvo SAVU unikālo, neatkārtojamo dzīvi. Uzdrīksties! Pat tad, ja sistēma un morāle šobrīd sabiedrībā ir cita, atšķirīga.
Esi, kas Tu esi!

anrilafosel
pirms 5 gadiem
Bet recenzija nepārliecināja, laikam esmu pārāk stulbs un jārok dziļāk, vai arī...

anrilafosel
pirms 5 gadiem
Man liekas, tādā riktīgā lielpilsētā mežonīgā kapitālisma laikā trillera, drāmas, spriedzes pietiek, piedevām pilsēta spēj būt tikpat labsirdīga kā nākamajā brīdī viltīga un nežēlīga, tādi ir cilvēki paši, nekādus negatīvos varoņus nevajag.
Katrs cilvēks ir unikāls un viņam nekādu antivaroni īsti nevajag, katrs mēdz būt kaut kur brīvs, neatkarīgs, atrod tādu vietu, kāds mūzikā, kāds mākslā, kāds tamborē zeķes, smieklīgi, bet brīvību katrs var atrast savā vietā, nemaz nevajag būt kaut kādam antivaronim. ...es Warcraft esmu neuzvaramais (nu, tikpat kā neuzvaramais) supervaronis Duke.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!