Clara Smith
pirms 1 gada
Contact Dr Ozigidon if you have been trying to conceive, I never thought I'd be writing this message but after 5 years of infertility and nearly lost my marriage due to not being able to have a child after suffering from PCOS and my TUBES ARE TIED, and severe endometriosis and scanning, I was told that IVF was the only option. This was something we could not afford and had almost given up hope of becoming a parent. A friend of mine recommended Dr Ozigidon to me and persuaded me to contact him, I finally contacted him and he made a spiritual breakthrough to get me pregnant with his powerful spell, within 2 weeks I was pregnant (naturally!!!) and my tube was untied as instructed by this powerful sorcerer. Now! I gave birth to healthy twins in February. I am writing this testimony for those women who are facing the same challenges or even more, depressed with no light at the end of the tunnel. Give Dr Ozigidon a try to help you solve your problem, and hopefully you'll have the same success that I have had. His email address ([email protected]) . Call or Whats-App him +2349054750112. I wish you all happiness in your marriages.

homelend sumiti
pirms 1 gada
Good day. I am a private loan lender that gives out both business and personal loans to individual at a low interest rate of 2% no matter your location. If you are interested Contact me (Whats App) number:+917310847059 [email protected] Mr. Sumiti

BLANK ATM CARD
pirms 1 gada
GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.([email protected]) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.

You can also contact them for the service below

* Western Union/MoneyGram Transfer

* Bank Transfer

* PayPal / Skrill Transfer

* Crypto Mining

* CashApp Transfer

Email: [email protected]

Text & Call or WhatsApp: +18033921735

Visit: https://darkwebcycberhackers.com

Rita Ruduša
pirms 1 gada
Paldies! Precīzi.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 gada
Nūuuuu, ja par mērauklu precizitātei un patiesībai ņemam Rudušas kundzes pārstāvēto LTV,tad mans kategorisks viedoklis ir,ka Latvijā staļins nevaida miris , gebelss arī nē un putins ne tik. To jūt ik katrā jaunā manipulatīvā paziņojumā, melos un pat - jā, noklusējumos.n
LSM.lv ļoti regulāri publicē info,ka ltv1 esot skatītākais tv kanāls Latvijā. Nu ka tik ne tā.....
Meli,manipulācijas ar informāciju, - mediju neuzticamība; tiesu sistēmas
beztiesiskums, neiedomājami smalki attīstīta korupcija utt.utjprj. Lūk jums padomiskums.
Ja tāda nebūtu, tad arī likums par homoseksuāļu partnerattiecībām tiktu pieņemts ar sabiedrības vairākuma atbalstu un mēs draudzīgi un laimīgi dzīvotu vēl tagad. Nu pakasītos un pakautos,kā tas demokrātijā piememts,bet būtu laimīgi. Cienītu viens otru.

Vai var labu mērķi sasniegt ar netīriem,negodīgiem līdzekļiem. Es domāju,ka nevar.
Vai var labu mērķi pārvērst sliktā ? Var un kā vēl var.
Diemžēl.

JP .
pirms 1 gada
Ar sabiedrības vairākumu šo kroplību, vismaz pagaidām, Latvijā pieņemt vēl nevar, tikai brutāli uzspiežot, un lobētāji to apzinās. Taču turpinot tik pat neatlaidīgi un melīgi sabiedrību zombēt pēc dažiem gadiem viss var būt. Ne velti visas diskusijas par šo tēmu Latvijas medijos atgādina slavenā kremļa propagandista Solovjova raidījumus ar "veselīgu" opozīcijas viedokļa "atspēkošanu". Tādos brīžos pat šķiet, ka Krievijā demokrātijas vairāk nekā Latvijā.

Zaru Kaudze
pirms 1 gada
Oho, Satori, jums netrūkst kauna reklamēt Mārtiņa Jansona rakstu, ko publicējāt īsi pirms kara sākuma un kur cita starpā viņš raksta šādi:

"Nacionālistu ietekmi Ukrainas politikā un tam sekojošo homofobiskā diskursa pastiprināšanos ir pieņemts saistīt ar Eiromaidana notikumiem 2013.–2014. gadā, kam sekoja bruņots konflikts Austrumukrainā un tās nonākšana Krievijas kontrolē. Tieši ukraiņu nacionālisti bija Maidana kājnieki — ​pamats pretošanās kustībai, kas stājās pretim Krievijas pārspēkam un ar to saistītajiem separātistiem Donbasā. Tie bija brīvprātīgo bataljonu dalībnieki, kas gādāja par valsts drošību pēc oficiālo armijas struktūru izjukšanas. Pasionāri, kuri aktīvo kauju apstākļos savu dedzību un mērķtiecību vērsa pret agresoru, taču nosacītajā miera laikā saņēma ķīlniekos valsts politisko sistēmu. Kara varoņi, kuri riskēja un burtiski upurēja savu dzīvību Kijevas ielās, Debaļcevas pilsētā un Doņeckas lidostā, tāpat kā viņu nekarojošie ideoloģiskie domubiedri, ieguva morālas tiesības diktēt noteikumus politiķiem un draudēt ar jaunu Maidanu par katru lēmumu, kas viņus neapmierina. Tādēļ politiskie lēmumi sensitīvos jautājumos gandrīz vienmēr tiek pieņemti, ņemot vērā viņu un konservatīvā elektorāta nostāju. " Vai jūs apzināties, ka Ukrainā ar šādu putiniskā stila "nacionālistu" zākāšanu jau būtu nonākuši Ukrainas specdienestu redzeslokā?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!