Skaisle Jatalniece
pirms 4 gadiem
Protams, ka ir izcili, ka latviešu teātrī vispār ir tāda izrāde par dzejniecēm. Es gan gribētu ....es turpinu ilgoties pēc izrādes ar dzeju - šādā nozīmē labākais, ko līdz šim esmu redzējusi ir Hermaņa FRICIS BĀRDA. DZEJA. AMBIENTS. Man ir tik ļoti žēl, ka šī izrāde nav pieejama ne cd, ne jūtjūbī. Cita lieta, ka man tuvie cilvēki, kurus vedu uz šo izrādi - jo man ta bija izcila, to uztvēra pilnīgi atšķirīgi no manis - viņiem izrāde likās drūma, nesaprotama utt. Man ir grūti saprast - kā var tik dažādi, tik atškirīgi uztvert vienu lietu.

Gan kritiķi, gan publika sajūsmā ģība par Hermaņa Ņurbuli, bet es nē. Man pietrūka Ņurbuļa dzejas, mani kaitināja pārtaisītā Zariņas balss un dominējošais ārišķīgums . Tā kā sēdēju zālē uz beigām - aktrisses acis , kurās ieskatījās un noģība tuvāk sēdošie - es nedabūju novērtēt. Žēl , ka tā. Toreiz solījos, ka jāņem dzeja un jālasa pašai, bet ... nu nevar rakstīt komentārus un lasīt dzeju - visam laika nepietiek

Lūk, arī Oņegins un komentāri bija mana liela vilšanās, jo tā izrāde solīja atklāt kaut ko jaunu par Puškinu , viņa laiku, bet es neko neuzzināju un lai cik ļoti man patīk Daudziņš - tieši šai lomā man viņš "riktīgi" riebās un kaitināja.

Krievu teātrī biju uz izrādi "Laika falsets" , kurā Marinas Cvetajevas dzeju un prozu lasīja Rafalsons Jakovs. Tā bija nenormālākā vilšanās. Pirms tam biju jūjūbī klausījos kā sievietes lasa Cvetajevas dzeju un biju noskaņojusies kaut kam tikpat maigi uzbudinoši skaistam .... Noteikti ir vērts vispirms padomāt vai katrs no vīriešiem drīkst lasīt sieviešu rakstīto. Es teiktu nē - gan jau , ka ir veiksmīgi gadījumi , bet tad tie ir man nezināmi.

Uz šo izrādi aiziešu - jo bija salīdzinoši lētas biļetes , bet teikt , ka mani interesē anekdotes - nevaru - man ir aizdomas, ka liela daļa jau tāpat zināmas - cilvēkiem patīk tālākstāstīt pikantas intīmas lietas ....

Sunflower W
pirms 4 gadiem
Par vīriešiem un sieviešu dzeju - ir viens fantastisks izņēmums manā pieredzē (nav man ne filologa izglītības, ne arī īpašas vilkmes uz dzeju) - Cvetajevas Fedra Viktjuka režijā (internetā var atrast). Tas bija kaut kas fascinējoši satriecošs!

Netīra prāta Kritika
pirms 4 gadiem
Vispār jau māsas Rutkēvičas nav identiskās dvīnes. Agnese ir dzejniece un dramaturģe, bet Madara - otra māsa!

jurniece
pirms 4 gadiem
Te varētu pasmaidīt. Jūs taču nopietni neuzskatāt, ka par identiskajiem sauc dvīņus ar vienādām profesijām. Dvīņu identiskumu nosaka pēc citiem kritērijiem. Un Rutkevičas tiem, acīmredzot atbilst.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!