Attēls: "Unsplash"
 
Aktualitātes
22.09.2023

Siguldā notiks tulkošanas darbnīca ar dzejniecēm no Latvijas un Vācijas

Komentē
0

Siguldā, laikā no 25. septembra līdz 1. oktobrim, notiks "Atdzejas darbnīca", kurā piedalīsies astoņas dzejnieces no Latvijas un Vācijas. 27. septembrī plkst. 18:00 Siguldas kafejnīcā "Valhalla Lounge" dzejnieces piedalīsies cikla "[Ie]nāc literatūrā" pirmajā rudens sezonas sarunā ar Guntaru Godiņu.

Platformas "Latvian Literature" rīkotā "Atdzejas darbnīca" jau otro gadu norisināsies Siguldā. Tās laikā darbnīcas vadītājas – tulkotājas un sinoloģes Ievas Lapiņas – vadībā taps atdzejojumi abās valodās. "Atdzejas darbnīcas" dalībnieces ir latviešu autores Madara Gruntmane, Inga Gaile, Anna Belkovska un Agnese Rutkēviča un vācu dzejnieces Anna Hetcere (Anna Hetzer), Karla Reimerte (Karla Reimert), Anne Zeidele (Anne Seidel) un Andra Švarca (Andra Schwarz).

Tulkošanas pieredzi Siguldā bagātinās iespēja uz vietas apspriest atdzejas jautājumus ar pašām autorēm, raisot sarunas gan par izvēlētajiem tekstiem, gan tulkojamības iespējām kopumā. 

Saruna cikls "(Ie)nāc literatūrā" notiek katra mēneša vienā no trešdienām. To vada tulkotājs un dzejnieks Guntars Godiņš, uz sarunu aicinot dzejniekus, rakstniekus, tulkotājus no Latvijas un citām valstīm. 
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!