Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
15.11.2023

"Savvaļā" notiks "Tesas" koncertfilmas uzņemšana

Komentē
0

"Savvaļā", īpaši izveidotā mākslinieka Andra Eglīša zemes amfiteātrī, sestdien, 25. novembrī, notiks grupas "Tesa" koncerts, kas tiks iemūžināts Uģa Oltes režisētā koncertfilmā. 

Smagās mūzikas grupa "Tesa" ir dibināta 2005. gadā, pastāvēšanas gaitā izdoti seši albumi, un apvienība devusies vairāk nekā desmit turnejās gan Eiropā, gan citur pasaulē. Topošā koncerta norises vieta pēc pasākuma kļūs par jaunu apskates objektu "Savvaļas" izstādē – scenogrāfijas iekārtošanas gaitā vienā no pakalniem tiks izrakts zemes amfiteātris. Šis būs "Savvaļas" 4. sezonas pēdējais notikums.

Apmeklētājiem ieteicams rēķināties ar skarbiem laikapstākļiem un vidi – koncerts notiks brīvdabā, tas būs ekstrēmi skaļš, tumsas un dubļu ieskauts, gaismu un siltumu nodrošinās vienīgi apjomīgi ugunskuri. Filmēšanas nosacījumu dēļ apmeklētāji tiek aicināti nevilkt košas un krāsainas drēbes, savukārt koncerta apmeklējums ietver piekrišanu parādīties filmā. Koncertfilmas tapšanas process ietvers tehniskas nianses, kas atšķiras no ierasta koncerta gaitas. Publikai tiks piedāvāta iespēja brīvprātīgi iesaistīties filmēšanā, atveidojot konkrētus tēlus un ieņemot aktīvu lomu atbilstoši režisora norādēm.

Koncerta sākums paredzēts 15:00. Ieeja bez maksas.

"Savvaļa" reizē ir vieta, brīvdabas izstāde un notikumu sērija. Visa piedāvātā programma pieejama par brīvu, taču "Savvaļas" eksistenci iespējams atbalstīt ar ziedojumu. "Savvaļa" atrodas Vidzemē – starp Drustiem un Jaunpiebalgu, tuvumā Gatartai. Tur nokļūt var gan ar auto (meklējot "Savvaļas izstādi" navigācijas aplikācijās), gan ar autobusu, braucot līdz pieturai Jaundrusti. Plašāka informācija pieejama mājaslapā

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!