Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
kā bija pirms čekas maisu atvēršanas - Svētā Debess - ka viens nodevējs - sātana kalps būtu kaut mēģinājis sev roku pielikt - čekas klaudzinātāji un čekisti zeļ plaukst - acis nemirkšķinot dzīvo cepuri kuldami

un vēl - šaumināšanās ir nevis ierasta reakcija, bet apzināta manipulācija - kāpēc draudēja ar pašnāvībām pirms maisu atvēršanas?
kāpēc draud ar beigu sākumu pirms breksita?
vai ES publiskajā telpā godīgi un atklāti spriež par visiem brexit cēloņiem , jeb tikai visu vainu britu iedomībai uzliek?

kuģis
pirms 3 gadiem
Kurš tad šausminās? Daži vecās pasaules “prātīgie rupori”? 
Un kā tad risina šādas krīzes? Ne jau ar smieklīgiem Mejas stila “kompromisiem” ne ja, ne nē garā, pusvirus. Jauno nākamo britu sabiedrības konsensu, tāpat kā agrāk, varēs veidot tikai uz vienas alternatīvas bāzes, skaidri izšķiroties - būt iekšā, vai ārā no Eiropas. Kā parasti, tas ne vienmēr ir konsenss “no apakšas”, Hobsa slavenais teksts, tos pašus 300 gadus un vairāk vecais, mudināja jauno konsensu ieviest un “promotēt” no augšas, kas, protams, nav iespējams bez skaidras un spēcīgas politiskās vadības un spožas, leģitimējošas retorikas, stāsta par britu vietu un lomu pasaulē.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!