Aktualitātes
17.05.2013

"Satori.lv" muzeju naktī tulkos sapņus kopā ar Kursīti, Stabingi un Tigulu

Komentē
0
Saglabā

Interneta žurnāls Satori.lv Muzeju naktī 18. maijā pulcēs sapņotājus uz naksnīgi zinātnisku konferenci Raiņa un Aspazijas mājā, Baznīcas ielā 30.

"Satori zaļie sapņu stāsti: zinātniska nakts konference par sapņu dabu" noritēs neierastā gaisotnē, kur tiks prezentēta "Mazo sapņu grāmatiņa", tulkoti Raiņa sapņi un Satori.lv autori dalīsies ar nosapņoto. Muzikālu pavadījumu 1001 nakts noskaņās solījis radīt Raimonds Tiguls hanga un saksofona duetā ar Arti Gāgu.

Jaunākie sapņotāji tiks aicināti uz bērnu konferenci jau plkst. 19.00 – 21:00, kad notiks "Mazo sapņu grāmatiņas" atvēršana. Tajā savus sapņus aprakstījuši Satori.lv jaunākie autori līdz desmit gadu vecumam. Krāsojamās grāmatas ilustrācijas veidojis mākslinieks Reinis Pētersons, un to bez maksas varēs saņemt ikviens Raiņa un Aspazijas mājas viesis.

No 21.00 – 22.00 Rainis lasīs savu sapņu pierakstus. Diskusijā par šo sapņu iespējamajiem tulkojumiem iesaistīsies psihoterapeits Ansis Jurģis Stabingis un literatūrzinātniece Janīna Kursīte.

No 22.00 – 00.00 savus sapņus lasīs un stāstīs Satori autori.

Visa vakara garumā Aspazijas istabiņā sapņu tulks aicinās ikvienu apmeklētāju saņemt skaidrojumu nosapņotajam, bet muzeja saimniece Gaida Jablovska iepazīstinās viesus ar Raiņa un Aspazijas dzīvokļa noslēpumainākajiem stūrīšiem.

Viesi aicināti ņemt līdzi groziņus.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!