Kampaņas autore Alise Zariņa ar godalgām.
 
Aktualitātes
12.07.2021

"Satori" ziedošanas kampaņa saņem dubultzeltu un žūrijas balvu festivālā "Adwards"

Komentē
0

Ar klātienes apbalvošanas ceremoniju 9. jūlijā pasniegtas 15. Radošās izcilības festivāla "Adwards" balvas. Šoreiz dubults zelts ar žūrijas mīlestības apliecinājumiem piešķirts "Satori" kampaņai "Esi mūsu Soross", ko veidoja Alise Zariņa un Dana Jurkjāne. Ņemot vērā, ka šogad "Grand Prix" netika pasniegts, šis ir augstākais novērtējums festivālā.

Kampaņa "Esi mūsu Soross" godalgota ar zeltu divās kategorijās: "Integrētās kampaņas" / "Korporatīvā sociālā atbildība, labdarība un sociālā reklāma" un kategorijas "Interaktīvie un digitālie risinājumi" disciplīnā "Interaktīvās kampaņas". Tāpat kampaņa saņēmusi žūrijas specbalvu "From jury with love" ("No žūrijas ar mīlestību").

"Satori" ziedošanas kampaņu "Esi mūsu Soross!" sadarbībā ar "Satori" komandu veidoja režisore Alise Zariņa, reklāmas speciāliste Dana Jurkjāne, publiciste un tekstu autore Anete Konste. Kampaņā ironiski apspēlētas sazvērestību teorijas un mīts, ka Džordžs Soross kontrolē liberālos medijus. "Esi mūsu Soross!" pamatā ir video sērija, kurā aktieri Klāvs Mellis un Marija Linarte iejūtas žurnālistu ādā un sarunājas ar "Satori" atbalstītājiem, lai atmaskotu sazvērestību. Kampaņā kopā tika savākti 33 221 eiro "Satori" darbības nodrošināšanai 2021. gadā, pārsniedzot sākotnēji uzstādīto mērķi. 

Savukārt II pakāpes diplomu kategorijas "Drukas māksla un dizains" disciplīnā "Izdevniecība" saņēmusi biedrības "Ascendum" izdotā bilingvālā avīze "Man riebjas skola", kuras dizainu veidojis Aleksejs Muraško.

Radošās izcilības festivālu "Adwards" rīko "Latvian Art Directors Club". Šogad darbus vērtēja 20 žūrijas locekļi no 12 valstīm.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!