Aktualitātes
21.08.2021

Satori nepareizo ģimeņu diskusija "Ko jūs vēl gribat?"

Komentē
1
Šodien plkst. 18.30 sarunu festivālā "LAMPA" uz skatuves "Apgaismo" Ruckas muižas parkā notiks "Satori" Nepareizo ģimeņu diskusija "Ko jūs vēl gribat?". Diskusiju būs iespējams vērot tiešraidē arī attālināti, tās laikā tiks nodrošināts surdotulkojums.
 
Dažādu modeļu ģimenes Latvijā ir empīriski izpētīta realitāte, un dažādās ģimenēs aug dažādi bērni. Latvijas valsts esošā likumdošana un starptautiskās saistības uzliek par pienākumu sargāt bērnu tiesības un domāt par bērnu interesēm - visu bērnu, bez atrunām un palīgteikumiem. Vai patiešām domājam? Vai tomēr arī bērnus dalām pareizajos un nepareizajos?
 
Diskusiju vadīs mediju eksperte Rita Ruduša, piedalīsies juriste un divu bērnu māte Katrīna Kaktiņa, antropoloģe Aivita Putniņa un Tiesībsarga biroja pārstāvis Agris Skudra.
 
 
Apmeklējot diskusiju klātienē, būs jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, kā arī personu apliecinošs dokuments.
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!