WhenWeAll FallAsleep
pirms 3 gadiem
A: Kāpēc puikas neraud?
B: Bērni jāģērbj melnā. 

jurniece
pirms 3 gadiem
Jā, un "pozitīvā diskriminācija" tas nu vispār. Pretrunu pretruna. ja sieviete vēlas vienlīdzīgas tiesības un iespējas, tad nebūtu jāpiekrīt papildus atbalstam tikai tāpēc, ka ir sieviete. Viena lieta, ja sievieti neņem darbā vai neizvirza kādā amatā tikai uz tā pamata, ka viņa ir sieviete. Tā ir diskriminācija pēc dzimuma. Bet, ja viņa nevar pilnvērtīgi pildīt pienākumus, jo jāsēž ar mazu vai slimu bērnu(bieži to var pāradresēt tēvam), nedomāju, ka tā ir diskriminācija no darba devēja. Tā ir sievietes izvēle, kā organizēt savu dzīvi. Mākslīgas kvotas, manuprāt, ir vistīrākā diskriminācija. Ar to tiek atzīts, ka sieviete tomēr nav līdzvērtīga.

jurniece
pirms 3 gadiem
Oi, jau pašā sākumā, manuprāt, pretrunas . Nezinu, kā bija Viljamsas gadījumā, bet zinu, ka tenisā par sliktu uzvedību soda arī vīriešus. Vienmēr biju uzskatījusi, ka infantils vīrietis ir nevis tas, kurš dzīvo ar mammu, bet gan tas, kurš dzīvo uz mammas(jebkuras sievietes vai vispār kāda cita) rēķina. Tās tomēr ir pilnīgi atšķirīgas lietas. Arī sievietes, kuras dzīvo tikai no vīriešu labvēlības nav pārāk labi vērtētas.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!