Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Par jauniešu no 16 gadiem - balsošanu vēlēšanās - protams, ka tas ir tikai un vienīgi influenceru un politiķu interesēs - jo nu viņiem ir nauda šīs sabiederības daļas uzpirkšanai.

Man bija tāda pieredze, ka uz jaunākās saeimas vēlēšanām uz Rīgu atbrauca mans audžubērns, kurš studē salīdzinoši smalkā augstskolā AK. Uz manu jautājumu par ko balsos atbildēja, ka tas esot privāts jautājums, uz kuru neatbildēšot.
Kad iznācām no velēšanu iecirkņa un jautāju - nu par ko nobalsoji ? Atbilde mani nogāza gar zemi, aizrāva elpu un uzdzina bezcerību - proti esot nobalsots par ZZS - jo tagad esot klimata krīze un zaļie esot vienīgie , par ko balsot.
Es saku - labi - tādā gadījumā - vai vari man pastāstīt - kādi politķi balotējās no ZZS un ko viņi vides saglabāšanā un saudzēšanā - ja neskaita riepu dedzināšanu un atkritumu ievešanu Latvijā - ko viņi ir izdarījuši un ko plāno darīt.

Audžubērns lepni pagriezās un paziņoja, ka par šo tematu vairs negribot runāt.
Savukārt, es paziņoju, ka viss - no manis nekādu atbalstu lai vairs negaida - jo pēc būtības viņš ir iedūris man dunci mugurā, sava slinkuma , augstprātības, iedomības utt utjprj , nevis idejiskas pārliecības dēļ.

Tā kā es domāju, ka ja jauniešiem liks balsot - tad politiskā maucība - pērkamā maucība sitīs jaunu - augstu vilni

Jaunieši "'izvelēsies" - influeneceri pelnīs !!! un mēs maksāsim par viņu izvēlēm - es saku nē - Debesss apžēlojies

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
PALDIES, PROTAMS. Tomēr -
nr1 - būtu gribējusi , ka no 6 runātājiem vismaz 4 būtu bijuši paši jaunieši ,
nr2 - jautājums Jānim - nepatīk, ka sauc par influenceri , jo tie nemaksā nodokļus, bet daudz kritizē sabiedrību , kritizē valsti un izdevīgi tirgo principu dzīvo viegli un skaisti - bet uz kā rēķina?
nr3 - zvēru pie visiem Debesu mākoņiem - ka man ļoti patīk Jānis, bet vai nav tā, ka viņš jau sevi pubikas priekšā ir kā mēdz teikt - pliku izģērbis un neko īpaši jaunu šeit nepateica?
nr4- neciešu pakaļtaisīšanos jauniešu izteiksmes veidam - , tapēc jautāšu savā valodā - kur un kāda ir robeža starp naidu un dusmām? Kurā brīdī dusmas pārvēŗšas naidā - piemēŗam, heterojaunietim uzmācas homoseksuālis - viņš kļūst dusmīgs vai nikns? Visās skolās - kurā vairāk, kurā mazāk - bet ir jūtama sociālā netaisnība. Vai ir iespējams izskaust naidu, dusmas , izkaust mobingu, nerunājot par sociāli netaisnīgu sabiedrību, kurā aug jaunieši un nenovēršot tā
izpausmes skolās?

Vispār daudz jautājumu - ļoti - piemēram, patrioti - NA - Zmekopības ministrijā aizvirzījuši uz saeimu likumu par neizuagušu mežu izciršanu. Tas neuztrauc jauniešus? Tagad - koronvīruss vispirms pļauj vecos, un daudzi atviegloti uzelpo - o - tad jau man nav ko uztraukties, bet - neviens taču nevar paredzēt , kāds būs nākošais vīruss - ko radīs saindēta, nedroša vide - ko tad, ja tas vīruss skars tieši jaunos?

Es domāju, mans viedoklis ir, ka jauniešiem ir jābauda jaunība - nav jāpiedalās vēlēšanās , paspēs vēl uzņemties atbildību , jo bezatbildīgie mums jau pietiek - bet ir jomas - sociālā netaisnība, politiķu bezatbildība vides degradācijā - lūk, tur gan jau tagad vajadzētu iesaistīties.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!