Armands Melnalksnis
pirms 3 gadiem
Aksela Hirša pohas man šķiet visģeniālākās - baigi patīik kā man, tā arī Veņečkam! Diemžēl man ar paģirām nepaveicās tā, kā citiem līdzdropmaņiem, jo senči, maitas tādi, mantojumā neatvēlēja alkoholisma ģēnu. Divas - trīs reizes savā mūžā biju baudījis dīvainas sajūtas, kuras, nezinu, atbilda vai neatbilda riktīgu pohu kvalifikācijai. Elementārās slāpes no rītiņa agrumā, kuras varēja dzesēt tikai plkst. 11.00, kad pēc sadistiskajiem padomju idiotu likumiem varēja iegādāties legālo alkoholu, personīgi es aplaistīju ar pudeli alus. Pēcpusdien vēl viens aliņš piebeidza smilšpapīra atliekas mutē, un jaunā komunisma celtniecības epopeja varēja turpināties bez bēdu. Ja gadījās liktenīgas aizķeršanās un vakara pusē, pēc vakardienas dropes, atkal saskrējos ar A.Neibartu, U.Leinertu, V.Leikartu, R.Remasu,

Armands Melnalksnis
pirms 3 gadiem
TURPINĀJUMS. Ja gadījiies liktenīgas aizķeršanās un vakara pusē, pēc vakardienas dropes, atkal saskrējos ar A.Neibartu (Ņurbuli), U.Leinertu (Džambuli), V.Leikartu, R.Remasu, D.Dreiku, I.Eglīti (Tomu-Tomičeku), A.Bergmani, M.Bārbali, V.Līvzemnieku, J.Rokpeļni, J.Baltvilku, M.Melgalvi u.c. plānā dzejas galdiņa urbējiem, īstu paģiru iestāšanās varbūtība pieauga ģeometriskā progresijā. Es labuprāt atstāstītu pāris gadījumu, kad man tās pohas vai nu gadījās, vai nu tikai šķita, ka tās ir paģiras, tikai nezinu, kādā veidā paša spoku stāsti teitan te ir publicējami. Tāpēc lūdzu pateikt priekšā, kādā veidā šeit drīkstu iespraust savu pohmeļvēsturi. Jā, piebildīšu, ka vemšanas gabals arī ir foršs - asociējas ar kultūru un tās exministri Demakovu. Kas attiecas uz Veidemani, par pohām viņa ņefiga nejēdz, toties par jāšanās sportu ar dažādas kvalitātes kumeļiem un zirgiem viņas atmiņas paliks latvju tikumiskuma vēsturē. :)

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Armands Melnalksnis

Dzimis 1943. gadā Strazdē, latviešu literāts. - Pirmoreiz dzirdu, ka mums tāds literāts? Bet nu piedodiet, kungs, visusvētais - nav brīnumi, ka nav par jums nekas dzirdēts - dzimis 43.gadā, bet pat tik daudz nezin, kas ir un kas nav paģiras. Un lai zinātu, kas ir alkoholisms , jabūt alkoholiķim?
Vai nu jūs stipri dīvaini rakstiet, vai es stipri dīvainu uztveru jūsu rakstīto.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
pārliecinoši , protams, o paga nē - ne līdz galam - Madona un ventiņi man tomēr neiet kopā

Imants Jaudzems
pirms 3 gadiem
Ance un Aksels ❤️ Pārējie savus stāstus varēja nestāstīt :D

Barthes87
pirms 3 gadiem
Bleķis. Veidemanei vislabākais.

Imants Jaudzems
pirms 3 gadiem
Domāju , ka ir sākušies titri un izslēdzu ārā. Veidemanei , lai arī kas viņa ir , vislabākais.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!