Foto: Unsplash.com
 
Aktualitātes
20.04.2020

Sarunu skola "Lampa" piedāvās lekciju par sadzīvošanu sociālās distancēšanās laikā

Komentē
0
Saglabā

Sarunu skolas "Lampa" pavasara semestri 27. aprīlī plkst. 16.00–17.30 turpinās bezmaksas "Zoom" vebinārs "Tuvība, dusmas vai saspēle? Kā veidot attiecības sociālās distancēšanās laikā", ko vadīs psiholoģe Marija Šumihina.

Kā dzīvot apstākļos, kad tuvinieki nepārtraukti ir kopā, nereti bez iespējas pabūt vienatnē? Kā saglabāt labas attiecības, kad mājinieki apnikuši? Un ko iesākt, ja izrādās, ka ģimenes locekļu paradumi ļoti kaitina? Vebinārā gaidāma saruna par to, kā vienoties par jauniem kopā būšanas noteikumiem un kā radīt saskaņu ar tuviniekiem šajos apstākļos. Vebinārs notiks krievu valodā.

Marija Šumihina ir psiholoģe un koučs, Starptautiskās biznesa un organizāciju psihoanalīzes asociācijas valdes locekle. Strādājusi par žurnālisti Krievijā (laikrakstā "Известия" un žurnālā "Огонёк"), pēc tam ieinteresējusies par biznesa attīstības jomu. Psihologa izglītību ieguvusi Maskavas Praktiskās psiholoģijas un psihoanalīzes institūtā, bet kvalifikācijas celšanai apguvusi sistēmisko ģimenes terapiju un grupu analīzi Maskavas Psihoanalīzes institūtā.

Sarunu skolas "Lampa" tiešsaistes nodarbības ir bez maksas, iepriekš reģistrējoties šeit.

Sarunu skola "Lampa" ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls "Lampa" piedāvā festivāla starplaikā – pavasara un rudens sezonā. Sarunu skolas mērķis ir izkopt demokrātiskas sarunāšanās kultūru Latvijā, un ikviens interesents nodarbību laikā var gūt praktiskas iemaņas veiksmīgākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem.

Vairāk informācijas par plānotajām nodarbībām šeit

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!