Foto: Toms Svilans
 
Aktualitātes
17.05.2023

Sarkandaugavā apgleznos pirmo legālo grafiti sienu Rīgā

Komentē
3

Radošajā kvartālā "Provodņiks" sadarbībā ar mākslinieku Daini Rudeni norisināsies pirmais pasākums divu dienu ielu mākslas pasākumu sērijā "ROW" ("Riga open wall"), kas būs Rīgā pirmās legālās grafiti sienas "Atvērtā siena" apgleznojumu atklāšanas svētki ielu māksliniekiem un ielu mākslas interesentiem. 

2022. gada nogalē tika atklāta Rīgā pirmā legālā grafiti siena jeb "Atvērtā siena", piedāvājot brīvi pieejamu vietu ielu mākslas jaunrades veicināšanai. Jaunizveidotā platforma ir ne tikai vieta, kur māksliniekiem un entuziastiem attīstīt savas zīmēšanas spējas, bet arī iespēja ikvienam ielu mākslas interesentam veidot vizuāli daudzveidīgāku un krāšņāku industriālās Sarkandaugavas apkaimi. Veicinot "Atvērtās sienas" pieejamību un ielu mākslas jaunradi, ir izsludināts grafiti zīmējumu konkurss "Brīvs", kurā var piedalīties ikviens interesents, kas vēlas, lai 28. maijā viņa darbs nonāktu uz sienas. Pieteikšanās veidlapa un konkursa nolikums pieejams šeit

"ROW" pasākuma dienā plkst. 09:30 16:30 zīmējumu konkursa astoņpadsmit labāko skiču autori uz "Atvērtās sienas" realizēs lielformāta kompozīciju par tēmu "Brīvs". Savukārt no plkst. 12:00 13:00 pasākuma apmeklētāji varēs doties ekskursijā gida vadībā pa radošo kvartālu "Provodņiks", kas reiz bija vērienīga gumijas izstrādājumu rūpnīca.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
3

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!