Maija Roze
pirms 6 gadiem
Kāpēc gan ne, Latvija retorikas lielvalsts. Jaunie oratori sacenšas runas krāšņumā. Nekā jau te arī nav, ko pateikt. Argumenti tādi, ka pat migrācijas oponentiem no citām valstīm nedaudz vārdu aptrūka. Redz ko izdomājuši! Malači. Tas tā, no pedējo nedēļu sarunām pie kafijas tases. Vārda brīvība.

Dead Bull
pirms 6 gadiem
Kas tur tekstā bija tik nesaprotams?

Neliela atkāpa no tēmas. Cīņu sportā līdzās fiziskajiem traniņiem vēl svarīgāka ir psiholoģiskā sagatavotība un pārliecība. Tas cirks pirms profesionālajām cīņām, ko var vērot svēršanās vai preses konferences laikā, ir ne vien paša pasākuma mārketinga triks, bet arī psiholoģiska spēkošanās, mēģinot "ielīst pretinieka prātā", izraisīt šaubas un bailes. Ja tas izdodas, līdzvērtīgu pretinieku gadījumā pati cīņa vairs ir tikai šovs skatītājiem, kura iznākums zināmā mērā jau ir nolemts.

Morāle? Nevajag jokoties ar morālo gatavību palikt un pretoties.

Ja vien tev nav reti sastopama "oža" priekšlaicīgi sajust draudošās briesmas, kara gadījumā nekur tu no Latvijas neaizbēgsi. Iestrēgsi kaut kur satiksmes strēgumā, un kādu dienu vispār nesapratīs, kas notiek – mobilie nestrādā, interneta nav, satiksmes haoss utt., droši vien sākumā lamāsi, iespējams, faktiski vairs neesošas valsts valdību:D. Ja vien tev nepadodas spēlēt "lāču tirgū", veiksmīgi atverot īsās pozīcijas, pirms sabrūk kādu finanšu aktīvu cena, neieteiktu dzīvot pašpaļāvībā uz savu draudošo krīžu ožu. Zinu, man tādas nav.

Tātad absolūts vairums no mums nebūs nekādi bēgļi, un mums neklātos it ne mazākajā mērā graut savas valsts aizstāvju morāli. Mūsu ģeogrāfiskā izvietojuma un mēroga dēļ tu un es šeit paliksim "vienā laivā" ar karavīriem, kuriem kara sākotnējā fāzē nevienlīdzīgā spēku samēra dēļ uniformas valkāšana un kontakts ar pretinieku būs samērā drošs nāves spriedums.

Sierrealiste
pirms 6 gadiem
Lasīju 2 reizes, tā arī līdz galam nesapratu, ko autors grib ar šo pateikt. Labi, pieņemu, rosināt kaut kādas pārdomas par to, kā tad tur ir ar to armiju un pārējo tautu. Bet tik "izsmērētā" veidā, ka par centrālo jautājumu kļūst - kāda jēga no šādas spriedelēšanas?
Par Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem (to skaitā profesionālo armiju un zemessardzi) - es teiktu, ka Latvijā tie ir daļa no sabiedrības, tāpēc diez vai no organizācijas varēs sagaidīt rīcību, kas ir pretrunā pārējās tautas skatījumam uz dzīvi. Arī par minēto akciju - sajūta drīzāk ir tāda, ka AM šajā gadījumā vienkārši bija tā, kas uzņēmās paust nosodījumu kampaņai, ko izjuta daudz plašāka sabiedrības daļa.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!