Publicitātes attēls.
 
Aktualitātes
19.09.2023

Rīgas skolēni varēs bez maksas noskatīties izrādi "Puika ar suni"

Komentē
0

"Istabas teātris" jau otro gadu aicina Rīgas pašvaldības skolēnus no 1. līdz 7. klasei noskatīties izrādi "Puika ar suni" pēc rakstnieces Ineses Zanderes stāsta motīviem kopā ar saviem skolotājiem par brīvu.

"Puika ar suni" ir neticams piedzīvojumu stāsts par varonīgu puiku vārdā Zigis, kurš kopā ar savu ģimeni un suni Džeri paveica brīnumu, izglābjot daudzu cilvēku dzīvības. Zigis redz un dzird visu, kas viņa mājās notiek, un, kad Zigim paliek bail, viņš slēpjas suņu būdā pie sava uzticamā drauga Džera. Dziļi zem Džera būdas ir bunkurs, kur Ziga paps slēpj cilvēkus. Šeit, pie Lipkēm, bedri rok dzīvībai, ne nāvei. Te palīdz, nevis dara pāri. Tas ir liels noslēpums, un par to nevienam nedrīkst stāstīt. Zigis mācās saprast pasaules kārtību, uzdod jautājumus un redz, cik svarīga ir cilvēcība vienam pret otru. 

Izrāde tapusi pēc Ineses Zanderes grāmatas "Puika ar suni" motīviem, un tajā stāstīts par pazīstamā ebreju glābēja Žaņa Lipkes dēlu Zigfrīdu, kuram bija tikai 8 gadi, kad viņa ģimene deva patvērumu nacistu vajātajiem ebrejiem.

Radošo komandu veido režisors Jānis Znotiņš, dramaturģe Ance Muižniece, mākslinieks Reinis Suhanovs, aktieris Emīls Krūmiņš.

Izrāde paredzēta skolēniem no 1. līdz 7. klasei. Klātienes izrāde tiek izrādīta Žaņa Lipkes muzejā  skolēnu grupām līdz 100 apmeklētājiem vienā izrādē. Pieteikšanās rakstot uz e-pastu [email protected] (pieteikumā norādot skolu, vecuma grupu, skolēnu skaitu, vēlamo datumu un laiku, tālruņa numuru saziņai).

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!