Aktualitātes
04.02.2021

"Rīgas Laika" sarunu cikls "Nāves ēnā" tagad klausāms podkāstā

Komentē
0
Saglabā

Sarunu ciklā "Nāves ēnā" žurnāla "Rīgas Laiks" izdevēji Arnis Rītups un Uldis Tīrons sarunājas par "lielajiem jautājumiem". Tagad žurnāls piedāvā šo sarunu ierakstus podkāsta formā.

Pandēmijas laikā, kad draugu sarunu nozīme strauji pieauga, "Rīgas Laika" izdevēji Arnis Rītups un Uldis Tīrons uzsāka sarunu virkni, kam izdomāja nosaukumu "Nāves ēnā". Ik saruna bija veltīta kādai tēmai, kuru sarunbiedri izvēlējās paši, un tās notika reizi mēnesī gan ar skatītāju klātbūtni, gan video formātā. Līdz šim visas sarunas bija skatāmas "YouTube", tagad tās iespējams noklausīties arī kā audioierakstus "Spotify"..

"Draugu sarunas ir gandrīz vai vienīgais veids, kā iespējams uzturēt dzīvu tieksmi pēc patiesības," teikts cikla aprakstā. "Šādā sarunā nav jāpierāda, kuram ir taisnība, kurš gudrāks, kurš vairāk lasījis; var brīvi ķerties pie lietas. Sarunas "Nāves ēnā" nesniedz atbildi ne uz vienu no aplūkotajiem jautājumiem; Arnim un Uldim tā bija iespēja parunāties, bet pārējiem – rosinošas labvēlības piemērs."

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!