Aktualitātes
08.03.2019

Rīgas cirku uz laiku vadīs Liene Pērkone

Komentē
0

6. martā "Rīgas cirka" valdes locekles amatā iecelta Liene Pērkone, kura amata pienākumus pildīs laikā, kamēr līdzšinējā valdes locekle Ināra Kehre atradīsies bērna kopšanas atvaļinājumā, ziņo Kultūras ministrija.

Pagaidu valdes locekli Kultūras ministrija izraudzījusi, izvērtējot Rīgas cirka iekšējos resursus, – Liene Pērkone līdz šim strādāja par Rīgas cirka izpilddirektori.

Pirms darba Rīgas cirkā L. Pērkone no 2016. līdz 2018. gadam vadījusi LIAA Radošo industriju inkubatoru, pirms tam bijusi klientu un kopienas vadītāja sociālo uzņēmēju koprades telpai un biznesa atbalsta programmai Londonā CIC "Impact Hub London", vadījusi administratīvās un finanšu lietas Britu padomē Latvijā. Kopš 2012. gada L. Pērkone ir arī apmeklētāju UX un brīvprātīgo komandas vadītāja TEDxLondon un TEDxRiga konferencēm, kā arī kopš 2017. gada ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas padomē.

L. Pērkone ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu politikas zinātnē Latvijas Universitātē.

Ināra Kehre VSIA "Rīgas cirks" valdes locekles amatā stājās 2017. gada 28. aprīlī. Kā uzsver Kultūras ministrija, šajā laikā ir nodrošināta aktīva, mākslinieciski augstvērtīga cirka darbība, piesaistot arī spilgtus ārvalstu māksliniekus. Tāpat veiksmīgi noritējis starptautisks metu konkurss par Rīgas cirka vēsturiskās ēkas atjaunošanu un teritorijas attīstības vīziju.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!