Foto: Anna Andersone
 
Aktualitātes
20.02.2019

Rīgā notiks trešais Sieviešu solidaritātes gājiens

Komentē
1

8. martā Rīgā ar saukli "Izvēle un brīvība!" notiks Sieviešu solidaritātes gājiens, trešo gadu aicinot pievienoties ikvienu, kam rūp līdztiesīga, iekļaujoša sabiedrība.

Šīgada gājiena tēma ir izvēles brīvība, un tā rīkotāji vērsīs sabiedrības un likumdevēju uzmanību uz jautājumiem: vai izvēle kļūt par amatpersonu ir izvēle ikdienā saskarties ar pazemojošiem komentāriem? Vai izvēle kļūt par kāda laulāto partneri ir izvēle nekad neteikt nē? Vai izvēle runāt skaļi par sev svarīgām lietām ir izvēle saņemt pretējus viedokļus pārstāvošo uzbrukumus?

Kā ierasts, gājiens sāksies pie Saeimas ēkas plkst. 13:00 un vedīs uz Brīvības pieminekli, bet sagatavoties tam un arī labi pavadīt laiku varēs plakātu darbnīcā, kas notiks 5. martā no plkst. 19.00 līdz 21.00 Kaņepes kultūras centrā.

Pirmais Sieviešu solidaritātes gājiens notika 2017. gada 21. janvārī, reaģējot uz tendenci parādīties arvien kuplākam skaitam politisko iniciatīvu, kas apdraud sieviešu tiesības. Šajā dienā ap 500 līdzīgu gājienu notika visā pasaulē, un tiek lēsts, ka tajos piedalījās ap 3 miljoniem cilvēku. Gājiens Rīgā notika arī pērn, kad tā centrālā tēma bija vardarbība ģimenē (reportāžu no gājiena skaties šeit).

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
1

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!