Foto: Unsplash.com
 
Aktualitātes
19.07.2019

Rīgā notiks pirmais LGBT+ un viņu draugu festivāls "QueerFest'19"

Komentē
0
Saglabā

24. augustā klubā "Golden" pirmoreiz notiks LGBT+ kopienas un viņu draugu festivāls "QueerFest'19", kura programmā paredzētas debates par kopienai aktuālākajām tēmām, radošas darbnīcas, performances un citas norises.

Festivāla apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par organizācijām, kas atbalsta LGBT+ kopienu, piedalīties populārā šova "RuPaul's Drag Race" viktorīnā un tērpu modes skatē, parādīt sevi "Visu svēto ballē" un iesaistīties citās aktivitātēs. Pasākumu organizē "House of Weiss" un klubs "Golden" sadarbībā ar LGBT+ jauniešu grupu "Skapis.eu", "Pride.lv" un citiem.

""QueerFest'19" ieskandinās jauna posma sākšanos Latvijas LGBT+ kopienas dzīvē. Festivālā tiks svinēta brīvība un draudzība, un mīlestības pilnais pasākums ir paredzēts ikvienam LGBT+ kopienas pārstāvim un visiem tās atbalstītājiem," raksta festivāla rīkotāji.

Festivāla programma:

  • Iepazīšanās ar LGBT+ draudzīgajām organizācijām, kas ar prieku atbalsta kopienu un labprāt uzņem ikvienu kvīru, veicinot sociālo iekļaušanu;
  • "RuPaul's Drag Race" modes skate un viktorīna. Apmeklētāji varēs pierādīt savu atjautību un zināšanas par vienu no populārākajiem LGBT+ šoviem: "RuPaul's Drag Race", kas uzrunā skatītājus visā pasaulē un pavisam drīz jau noslēgs savu 11. sezonu. Šajā laikā tas kļuvis nozīmīgu platformu LGBT+ aktuālo jautājumu aktualizēšanā. Festivāla apmeklētāji varēs paasināt prātu un cīnīties par ""Drag Race" visziņa" titulu, pie viena parādot savas prasmes tērpu veidošanā un defilēšanā pa mēli.
  • Radošās aktivitātes: zero waste darbnīca, hennas tetovējumu meistarklase, nozīmīšu izveide, kreklu un apģērbu apdruka un citas.
  • "Visu svēto "Vogue" balle". "Reliģija ir viens no stūrakmeņiem, uz kura balstās "tradicionālās" mīlestības un ģimenes vērtību aizstāvji. "Visu svēto balle" ļaus uz vienu dienu reliģiju uztvert caur varavīkšņu šķidrautu. Ekstravaganti un eleganti tērpi, satriecošas dejas, prātam neaptverams enerģijas sprādziens – tas viss "QueerFest'19" "Vogue" ballē," sola "QueerFest'19" organizētāji.
  • Visu festivāla norises laiku darbosies īpaši sagatavota atpūtas zona ar dzērieniem, uzkodām un dzīvo mūziku, kuru izpildīs LGBT+ aktīvisti vai kopienu atbalstošas personas.

Festivāls norisināsies 24. augustā no 11:00 līdz 5:00 klubā "Golden" Ģertrūdes ielā 33/35 Rīgā, Latvijā.

Ieejas maksa festivāla apmeklētājiem – 7 eiro. Ir iespēja iegādāties ieejas kartes gan festivālā, gan "Vogue" ballē "Ball of Saints". Cena – 12 eiro. Atsevišķa ieejas maksa ballē – 7 eiro.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!