Daila Krakte
pirms 3 gadiem
Noskatījos šo filmu Bristoles pirmizrādē Helovīna naktī. Neesmu šausmu filmu žanra piekritēja, tāpēc vairāk baudīju Arthouse aspektu. Tomēr jāatzīst, ka filmu vērts redzēt kaut tikai tās biedējošākās un šķiet, nu jau arī slavenākās ainas dēļ, kurā dejotāja Olga nonāk spoguļu zālē. Lai arī spoguļu zāles notikumi norisinās filmas sākumā, tās pārsteigumu, fizisku un psiholoģisku neērtumu (un pēc filmas noskatīšanās - pat savādu pievilcību) raisošais iespaids ir paliekošs, un filmas gaitā tikai pieņemas spēkā.

Barthes87
pirms 3 gadiem
Diemžēl dzīve mēdz ieviest savas korekcijas pat ar vislabākajiem nolūkiem kaldinātajos plānos, tāpēc šī recenzija paradoksālā kārtā ir publicēta filmas pēdējā seansa dienā (domāju "Forum Cinemas"). Tomēr pastāv cerība, ka filmu vēl parādīs kādā atsevišķā seansā kāds no pārējiem kinoteātriem.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!