Januss
pirms 5 gadiem
Spriedelētājam nav bail, ka lasītājs var "nosapńot" vińa esamību nacionālās apvienības algu sarakstā? Vai šis ir tāpat kā Dzintara Jakāna gadījumā? Visderdzīgākie ir autori, kas naudas darbu izliek kā paša domińas.

Canders
pirms 5 gadiem
Neiebilstot pret Māra rakstīto, mans sašutums ir vērsts uz to, ka šādā līmenī tiek pieļauts totāls bulšits.

Jā, nav novēršams tas, ka pasūtīta ekspertīze tiks gatavota tā, lai pēc iespējas vairāk atbalstītu pasūtītāja viedokli; tajā pašā laikā ministrija nekad nedrīkst nolaisties līdz "tirgus tantes" līmenim. Ministrijai ir pienākums nodrošināt kvalitatīvu izpildi arī politiski tendenciozam pētījumam.

Savukārt šis satur frāzes:

"Jebkura pieauguša cilvēka dzīvē gūtie novērojami a priori liek apjaust, ..."
" Ja Satversmes preambula skaidri pasaka, ka Latvijas tauta godina savus brīvības cīnītājus, piemin svešo varu upurus, tad Latvijas tauta nevar piekrist Starptautiskā līgumā ietvertam apgalvojumam par to, ka Latvijas vīrieši dominē pār Latvijas sievietēm un diskriminē sievietes, un apgrūtina sieviešu pilnīgu attīstību."
"... neomarksistiskas ideoloģijas – “gender” feminisma ..."
"Tātad, heteroseksuālas laulības Konvencijas izpratnē arī var tikt uzskatītas par izskaužamu praksi vai tradīciju, ..."
"Neizskatās, ka Konvencijas autorus būtu interesējis sieviešu viedoklis šajā jautājumā"

Šāds dokuments ir vienkārši neprofesionāls, subjektīvs un vārdam "ekspertīze" neatbilstošs. Par to vien vajadzētu kaunēties. Bet, ja tāds bulšits tiek akceptēts kā argumenti - es arī mācos igauņu valodu...

martell
pirms 5 gadiem
Oi, šis aizķer ļoti dziļi..
Vai cienītā kundze un Jūs būtu citādās domās, ja pasaulē būtu 2 vai 3 vai kaut 4 miljardi?
Stāsts pat nav par to vai tik daudziem pietiek dzeramā ūdens un kāds ir tehnoloģiskais fons cilvēku dzīvei 21.gadsimtā.
Absolūti liberāliem uzskatiem vajadzētu atteikties arī no valsts garantētām pensijām, un izskatās, ka uz to lēnām arī viss virzās. Un tas ir labi - liberālisms varēs plūkt augļus savai politikai.
Un otra lieta - konceptuālā vara pasaulē nebūt nav liberāla. Prastiem vārdiem - mūsdienās katrs var muldēt cik vien uziet, bet visi tāpat dara to, ko liek. Tāds škietamības laikmets. Kādreiz bērnībā lasīju grāmatu par Krusttēvu, kurā Dons Korleone trāpīgi atzīmēja: ...viņiem šķiet ka viņi ir pie varas, bet patiesībā viņi ir tikai valdībā... (teksts aptuvens pēc atmiņas).

martell
pirms 5 gadiem
Vai man vienīgajam liekas, ka Rēders arī "dzina savu līniju"? Piedevām tā, ka man kārtējo reizi radās jautājums, vai Latvijā vēl pastāv profesionāla žurnālistika?

Kas attiecas uz filozofiskām liberālisma kategorijām, tad manuprāt, svarīgs ir tikai tas, ka latviešu daudzums samazinās, pie tam strauji. Acīmredzot vidusmēra liberālim bērni traucē sasniegt laimes indeksa virsotnes (lai vai kas tas būtu). Tāpēc tīri instinktīvi šķiet, ka konservatīvisms diez vai bankrotēs ātrāk par pensiju fondiem. Jā, un pa tiešām (c Marta avens) - vai liberālās vērtības ir vērtības?..

Marta avens
pirms 5 gadiem
Manī (kā nehumanitāristā, nefilosofā un, iespējams, neinteliģentā), savukārt, vienmēr izraisās pārdomas par nepieciešamību pierādīt acīmredzamo.

"Jebkura pieauguša cilvēka dzīvē gūtie novērojami a priori liek apjaust, ..." - kas tad tas ir, ja ne acīmredzamais? Un kā lai acīmredzamo nodefinē??

Ja liberālās vērtības kultivējoša sabiedrība ir ar tendenci uz izmiršanu, rodas acīmredzams jautājums, vai šīs "vērtības" ir patiešām vērtības. Liberālās sabiedrības parasti lielās ar augstu tā saucamo "Laimes indeksu" (piemēram, Dānija) un tad ir atkal jautājums - ja sabiedrība izmirst, vai tā patiešām ir laimīga?

akmens
pirms 5 gadiem
Es klausījos vienu radiopārraidi - kundzei jautāja, kā var uzlabot dzīvi? Viņa atbildēja mazāk tiekties pēc bērniem. Tas atbilst manas filosofijas nostādnēm. Globālā sasilšana ir mazākais ļaunums, salīdzinot ar homo populācijas virzībai uz 8 miljardiem.
proza,ru ir mani filosofiskie raksti. bet manu vārdu un uzvāru jāraksta meklētāja krieviski. man nav te kirilicas.

akmens
pirms 5 gadiem
Māri! Rasnača kungs neko nepārspīlē - visa mūsu dzīve ir tads vai citāds seks. Ja seksa nebūtu - nebūtu arī mūs. Laist pasaulē pēcnācējus ir pati šausmīgākā vardarbība - mēs nezinām, kāds liktenis ir mūsu atvasēm. Ja Rasnačs būtu filosofs, viņš ar visām četrām būtu par viendzimumu seksu. Orālais un anālais seks var īstenoties citādās kombinācijās.

Māri! Izvēloties padomdevēju, mēs izvēlamies arī padomu.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!