Foto: Unsplash.com.
 
Aktualitātes
25.02.2022

Rakstnieki pie Krievijas vēstniecības lasīs dzeju par mieru

Komentē
0

Sestdien, 26. februārī, no plkst. 14.00 pie Krievijas vēstniecības pulcēsies rakstnieki, lai paustu savu nostāju par Krievijas agresiju un sniegtu atbalstu Ukrainai.

Savu un citu autoru dzeju par miera tēmu lasīs dzejnieki un prozaiķi Ieva Melgalve, Jeļena Glazova, Ilze Jansone, Artūrs Punte un citi. Visi iesaistīties gribētāji tiek aicināti pievienoties un kopīgi paust savu attieksmi pret Krievijas agresiju. 

"Lasījumus organizējam, jo negribam distancēt sevi no notiekošā – lai publiski izteiktu atbalstu Ukrainai un savu nostāju. Mēs izmantosim brīva vārda spēku, lai karam atbildētu ar mieru,” raksta lasījumu idejas autors rakstnieks Andris Alps.

Pasākuma feisbuka lapa atrodama šeit

Jau ziņots, ka vairākas Latvijas kultūras organizācijas publiski paziņojušas par atbalsta pasākumiem Ukrainai, piemēram, Latvijas Nacionālā opera un balets turpmāk vairs nesadarbosies ar viesmāksliniekiem, kas nebūs publiski pauduši nosodījumu Krievijas agresijai, savukārt kinoteātris "Kino Bize" šonedēļ visus biļešu ieņēmumus ziedos Ukrainas atbalstam. 25. februārī pie Kongresu nama notiks Latvijā populāru mūziķu koncerts "Ukrainas brīvībai", ko varēs noskatīties arī tiešraidē LTV1 kanālā un sociālajos medijos.

24. februrārī kultūras ministrs Nauris Puntulis arī izplatīja publisku uzsaukumu kultūras nozarei solidarizēties ar Ukrainu, tostarp Latvijas māksliniekiem rūpīgi pārdomāt uzstāšanos Krievijā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!