homelend sumiti
pirms 4 mēnešiem
Good day. I am a private loan lender that gives out both business and personal loans to individual at a low interest rate of 2% no matter your location. If you are interested Contact me (Whats App) number:+917310847059 sumitihomelend@gmail.com Mr. Sumiti

Kelly Hale
pirms 4 mēnešiem
Want to get Purley Minicabs quickly
get to your destination safely, with the lowest in the market with comfort? Call ☎ 02086862777 and Book Purley Taxi.
Once you get in the cab you have to pay upfront to my driver we will take all payment cash ot#r by card.
So Hurry up book you taxi ."

https://www.expresscouriercars.co.uk/

Uldis Vanags
pirms 4 mēnešiem
Caur manu logu skatoties , iemesls, kuru dēļ Rietumu "intelektuāļi" tik ļoti mīl Krieviju un visus viņu carus slēpjas patiesībā, ka pēc otrā pasaules kara , reizē ar nacismu netika notiesāts arī komunisms. Ne tikai Kremļa, bet vispār komunisms. Netika izdenficēta barotne no kuras šobrīd vairojas dažādas kreiso liberāļu vīzijas. Uzskatāmi netika nolikta blakus Gulags un Buhenvalde, piemēram. Ja tas būtu izdarīts, pasaule šodien nejuktu prātā, tā izskatītos pavisam citāda. Bet par to, ka Rietumu "izglītotie ļaudis" nemīl ASV - nepateicība pasaules alga. Tieši ASV, vai pareizāk tieši anglosakši izglāba Parīzes un Romas gudrīšus no nacisma. Nu un protams uzturētais mīts par krievu īpašo dvēseli, viņu "bezdibeņa" literatūru, vispār kultūru, un tādā garā. Bez tā nevar, lai šo mīlestību pret Kremli padarītu vēl "garīgāku" . Un protams gāze, nafta uc merkantīlas ekstras , bet par to viņi skaļi nerunā :)

Dzintars A
pirms 4 mēnešiem
Viss kas nesakrīt ar vienīgo/pareizo liberālo priekšstatu ir propoganda, kuru rada homofobi vai putinisti. Tā ir tāda sarunas maniere uz argumentu atbildēt: "ziniet tā ir kremļa propoganda" un viss - saruna pabeigta - tēma ir izskatīta un pierādīta!!!
Man rodas priekšstats liberāļi sevi zombē tikmēr, kamēr tie sevī rada šo psihisko problēmu/stāvokli.

Māri, pamēģini konstruktīvi analizēt inflācijas un resursu pieejamības problēmu, necenšoties izpatikt nevienam kā tikai patiesībai un zini: ātri vien tiksi nosaukts par "putinistu".
un jā par šīm problēmām daudz godīgāk runā kremļa ideologi: vieni runā vienu, citi - otru, bet patiesība ir jāprot ieraudzīt - kura ir kaut kur tur...
Ir skaidri redzams sekojošais:
* liberālais globālisms ir iebraucis auzās;
* Krievija ar savu kodolarsenālu nepieļaus vienpolāru pasaules uzbūvi - var patikt, var nepatikt, bet realitātei ir jāskatās acīs!

Skaisle Jatalniece
pirms 4 mēnešiem
Vakar pieturā gaidīju sabiedrisko transportu. Piebrauc autobuss, pie tā pieskrien cilvēks,norauj no durvīm uzlīmi ar Ukrainas karogu un krieviski rupji lamādamies aizskrien pāri ielai.
Cik reizes jau bijušas,kad atkal- krieviski cilvēki lamājas un kliedz viens uz otru,kuri ir slepkavas - krievi vai ukraiņi.

Mums latviešiem, latviskie mediji stādta,cik slikti ir pārputinotie krievi,bet vienlaicīgi atver viņiem Latvijas robežas un tad nu ļauj šeit darboties un savienoties ar vietējiem pytina atbalstam.

Tādi esam.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!