Arnis Baradovskis
pirms 1 gada
Pārfrāzējot paša autora reiz teikto - "tas ir un tas tomēr nav par to". Ar Lācīti gan neasociējas. Iespējams, man trūkst objektivitātes. Kas piesaista? Tā savdabīgā neziņa, kur tekstā reāli notikušais mijas ar iztēli, kur skarbais, pat brīžiem trulais, attēlotais dzīves ritējums, slēpj sevī kaut kādus dziļus un svarīgus paradoksus. Ar pēcgaršu var pateikt daudz, ar tieši nepateikto vēl vairāk. Jāpiemin arī raitā valoda, kas mūsdienu pārgudrniekiem nav īpaši daudz novērota. Lai gaiši un produktīvi viss! Paldies.

Dilaila
pirms 1 gada
Kaut kā ļoti velk uz Vili Lācīti gan piedzīvojumu satura, gan izteiksmes veida ziņā. Turklāt no viņa tiešām sen nekas nav dzirdēts. Un neviens arī, šķiet, nezina, kā viņš izskatījās. Bet cienījamais Rvīns Varde pie mūsu literārajām debesīm parādījās samērā nesen. Varbūt V.Lācītis sadega kā fēnikss pelnos un no tiem izrausās jau kā R.Varde? Nezinu, improvizēju.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!