Raksti
29.11.2021
15

marjan tetickovic
pirms 1 gada
Investīcijas un finansējums
Sveiki, dārgie! Mēs meklējam biznesa piedāvājumu ar fonda pārvaldnieku, jo mums ir investors, kurš ir gatavs izstrādāt labu biznesa plānu pēc rūpīgas uzņēmuma kopsavilkuma izpētes. Lūdzu, nosūtiet savu plānu uz 'business šodien uz atlikušo procedūras.E-pasts: [email protected]

marjan tetickovic
pirms 1 gada
Investīcijas un finansējums
Sveiki, dārgie! Mēs meklējam biznesa piedāvājumu ar fonda pārvaldnieku, jo mums ir investors, kurš ir gatavs izstrādāt labu biznesa plānu pēc rūpīgas uzņēmuma kopsavilkuma izpētes. Lūdzu, nosūtiet savu plānu uz 'business šodien uz atlikušo procedūras.E-pasts: [email protected]

Ilze OLinger
pirms 2 gadiem
Vai vari atvērt Satori Lindas sleju un kļūt uz mirkli laimīga! Paldies!

ilmede
pirms 2 gadiem
Paldies, lielisks, ironisks raksts! Komentāri gan lielākoties skumdina, kā jau parasti. Par vīrusu - arī pēc Covid pārslimošanas iegūtā imunitāte nepasargā no saslimšanas tad, ja šim vīrusam radusies jauna mutācija - tieši tāpat kā katru ziemu nākas slimot ar dažādiem citiem vīrusiem, kuriem visu laiku rodas jaunas mutācijas. Un imunitāti trenējam mēs visi - gan vakcinētie, gan nevakcinētie, ik dienas saskaroties ar dažādām baktērijām un vīrusiem, vakcinēšanās netraucē to darīt. Par bērnu kliegšanu - lai bērni labāk justos, droši vien vairāk jāatbalsta vecāki.

Dzintars A
pirms 2 gadiem
> Un imunitāti trenējam mēs visi - gan vakcinētie, gan nevakcinētie
Diemžēl, Jūs maldaties. Jānis Klovinš atzina to, ka izlislimojušo antivielu spektrs atšķiras no vakcinēto antivielu spektra. Pret Covid injekcija (mesendžera injakcija), pretstatā īstai vakcīnai, nemāca imūnsistēmu par visu slimību. Ja mesendžera injekcijas rezultātā, joprojām ir antivielas tādā apmērā, kāds pasargā no saslimšanas - kā organisms var trenēt imunitāti?
Te zinārnes apgalvojums, kāpēc vīruss visvairāk mutē tieši tajā fragmentā, kuru nosedz mesendzēra injekcijas aizsardzība:
* Proti, cilvēkiem ar imūnsupresiju jeb ļoti novājinātu imūno sistēmu sliktāk veidojas antivielas, līdz ar to vīrusu neapstādina organisma iekšējā imunitāte un tas spēj brīvi vairoties un radīt jaunas mutācijas. Tādējādi pastāv tieša sakarība starp vīrusa cirkulācijas laiku un tā mutēšanos, atzīmē Ņikišins.

ES tikai tagad ir sācis izvērtēt vakcīnu kura tiek ražota ar: vēsturiski pārbaudītu metodi: "Valneva" vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss!!!
Raksts: https://jauns.lv/raksts/arzemes/475041-eza-izverte-valneva-vakcinu-pret-covid-19-kura-izmantots-deaktivets-viruss?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Citāts:
"Valneva" vakcīnā izmantota deaktivizēta vīrusa metode, kuru lieto lielākajā daļā gripas un daudzās bērniem paredzētajās vakcīnās. Veselības jomas amatpersonas cer, ka tas varētu mazināt skepsi pret vakcīnām, ko radījis jaunāku tehnoloģiju lietojums.

Un cer pareizi!!! Ar piebildi: jaunās tehnoloģijas nespēja sasniegt īstu vakcīnu efektivitāti - tāpēc tās nav vakcīnas, bet ir jauna inovatīva medicīnas nozare = mesendžera injekcija.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Ak, prieka evaņģēliste! Tikai viena piebilde no skumju ielejas - atbalsts ir vajadzīgs visiem. Visiem. Un sapratne.
Nevis tā kā tai bērnu skaitāmpantiņā - vāru vāru putriņu, trīs milti katlā. Šim došu,tam došu, šim došu,tam došu, bet tam nekā, tas nenesa ūdeni!

Jā un brīnišķīgs puteņa rīts ir. Lapu un Melnsila ielas krustojumā kāds vīrietis dzēra un pāri plecam meta skārdenes. Baltā baltā pasaulē kāds melns vientuļš stāvs lūk, tieši tā cenšas izdzīvot


Bet nu labi, satoristi sorosisti lai gavilē .... vai tad nu žēl ....nu ne takš

Angela Berke Berķe
pirms 2 gadiem
Es, priecīgi pārsteigta: "o, pie raksta* komentāri!"
Arī es, pēc īsa brīža: "bāc, komentāru, kā parasti, ta-reāli nav. Kā parasti, ir Skaisle."
Kad es iemācīšos? :(

* starp citu, ļoti lieliskā raksta - paldies autorei!

Dzintars A
pirms 2 gadiem
Gribat patiesu komentāru?
Te daži uzskata, ka vainīgi ir gēni, bet cilvēks nepiedzimst ne par lopu un ne par svēto.
Par lopu vai svēto cilvēka padara vide, t.sk. praktizētie indivīda lēmumi,
Šī sleja - rada vidi. Uz ko šī sleja cilvēku stimulē? Būt līdzīgākam lopam vai svētajam?
Es redzu ko uz ko aicina, bet Jūs?

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Man jautājums par bērniem - kāpēc viņi kliedz.
Par suni skaidrs - izdzērāt 2 pudeles vīna un 2x iespērāt sunim pa vēderu ,tā ka lops apvēmās.
Bet ko ar bērniem darījāt? Tas ir normāli,ka bērni kliedz nevis smejas, smaida, dzied?
Es nesen stāvēju pie luksofora, piebrauca mamma ar ratiņiem un tajos sēž maza meitenīte un dzied - maza maza meitenīte tek pa ceļu dziedādama ...tas bija tik skaisti,ka gribēju to skaļi pateikt tam bērnam - cik skaisti tu dziedi, bet nu redz - kāds es spoks, sakautrējos teikt.
Bet Liene, atgriežamies pie galvenā- tātad - kāpēc bērni?

Dzintars A
pirms 2 gadiem
Jautājums: ko darīt tad, kad beidzas ticība zinātnei kā dievam un nāk atklāsme - tā (zinātne) kļūdās?
Atbilde ir un tā skan sekojoši, ar jautājumu: kur kļūdās?
Atbilde: kovids ļoti ātri mutē!!!
Ārstniecika metode, kura nemāca imūnsistēmu par visu vīrusu - neder, jo kovids mutē tieši tur kur zinātne sniedz "risinājumu" (piesaistes spike proteīns).
Tāpēc dabiski iegūta imunitāte un distancēšanās būs atbilde īstā. Ķīnas vakcīna apmāca visu imunitāti, bet es lieku akcentu uz to, kas dabīgi gūts, kuru vakcīntīrie trennē katru dienu!!!
Mums jāmācās no kara veterāniem - tie karā iemācījās dzīvot.

Helmuts Caune
pirms 2 gadiem
Kāds šīm gudrībām sakars ar slejas saturu?

Dzintars A
pirms 2 gadiem
Citēju:
"Darba vairs nav. Virsū nāk omikrons un inflācija. ..... Internetā vieni vienīgi idioti. Pie varas grožiem vēl lielāki idioti".
Es atbildēju uz autores slejā aktualizēto, bet neatrisināto problemātiku:
* identificēju pamatproblēmu;
* sniedzu arī atbildi. kā šo problemātiku risināt!
Ceru, ka saproti - demokratizācijas karu kara veterāniem, t.sk. invalīdiem - covidhistērija neskar!!!
Teiši histērija ir paralizējusi cilvēci (darba nav / inflācija ...) - kur histērija - tur neadekvāti/nepareizi lēmumi!

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Nū... tikko puaro.lv lasu,ka progresivais kossovičs bez jebkādas histērijas pandēmijas laikā pelnījis simtus tūkstošus, bet no valsts saņēmis citus simtus tūkstošus it kā nepelnīšanas dēļ...domā histērija? Domā nepareizi lēmumi?
Jeb tomēr vecā labā korupcija - kas māk tam nāk ....
Starp citu, es lidl neesmu vēl bijusi. It kā tagad esot jau izpirkti tie veikali. Tu visu zini, izstāsti

Dzintars A
pirms 2 gadiem
Neesmu es gudrs - tikai meklēju, uzdodu jautājumus!
Par histēriju - tiešām mans komentārs nav pilnīgs! Pareizi būtu: ir radīta histērija, kuru (histēriju) kādi izmanto savam biznesam. Kā jau karā.
Pofig ir tas, ka bērniem tiek atņemta bērnība un inflācija iznīcinās daudzu dzīves!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!