Aktualitātes
02.06.2020

"Prāta spa" tiešraidē sarunāsies Juris Cālītis un Lolita Tomsone

Komentē
0
Saglabā

Interneta žurnāls "Satori" kopā ar mākslinieci Katrīnu Neiburgu 7. jūnijā rīko trešo "Prāta spa", kas notiks restorānā "Neiburgs" un būs vērojams tiešraidē bez maksas.

Tiešraide no restorāna telpām svētdien plkst. 19:00 būs skatāma "Satori" "Facebook" lapā, un pasākumā piedalīsies mācītājs un teologs Juris Cālītis, Žaņa Lipkes memoriāla direktore, aktīviste Lolita Tomsone, mākslinieks Andris Eglītis un mūziķis Jānis Ozoliņš.

Vakara gaitā vairāku stundu garumā būs iespēja klausīties Cālīša un Tomsones sarunā par aktuālo un pārlaicīgo, Jāņa Ozoliņa izpildītas klavierkompozīcijas, kā arī apskatīt Andra Eglīša jaunākos darbus.

Ikviens no restorāna "Neiburgs" varēs pasūtīt Jura Cālīša izvēlētās vakariņas – "Bujabēzes" zupu. 750 ml spainītis līdzņemšanai maksā 10,50 eiro, to iespējams pasūtīt no 1. jūnija plkst. 11:00 līdz 6. jūnija plkst. 22:00 pa tālruni 26394503 un saņemt svētdien, 7. jūnijā, no plkst. 15:00 līdz plkst. 18:00. Lolita Tomsone rekomendē to baudīt kopā ar baltvīnu.

Juris Cālītis teologa izglītību ieguvis ASV (Merilendas un Hārvardas universitātēs). Paralēli akadēmiskai teoloģiskajai pētniecībai ir mācītājs Rīgas Reformātu-Brāļu draudzē, priesteris Sv. Pestītāja (anglikāņu) draudzē Rīgā, kā arī Zvannieku mājas bērnu un ģimeņu aprūpes centra dibinātājs un vadītājs. Lolita Tomsone pazīstama ne tikai kā muzeja direktore, pērn viņa apbalvota ar Latvijas PEN kluba balvu par nozīmīgu veikumu vārda brīvības veicināšanā, cenzūras ierobežošanā vai diskriminēto grupu atbalstīšanā; daudzus gadus dzīvojusi Jeruzalemē, rakstījusi žurnālam "Rīgas Laiks". Jānis Ozoliņš ir literatūrzinātnieks, grupas "Sigma" solists un pianists. Andris Eglītis ir starptautiski atzīts mākslinieks, gleznotājs, Purvīša balvas laureāts.

Ideja par "Prāta spa" pasākumu sēriju tapusi, ilgojoties pēc nesarežģītas, dvēseli veldzējošas atpūtas un rāmas kopīga laika pavadīšanas.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!