Aktualitātes
16.11.2021

"Positivus" festivāls turpmāk notiks Rīgā

Komentē
3

13 gadus Latvijas lielākais mūzikas festivāls "Positivus" notika Salacgrīvā, bet 2022. gadā tas pirmoreiz norisināsies Rīgā, Lucavsalā, informē rīkotāji.

Festivāla rīkotājs Ģirts Majors par lēmumu festivālu rīkot Rīgā saka: "Jāsaka, ka par festivāla rīkošanu Rīgā mēs domājām jau daudzus gadus, bet Salacgrīva ir īpaša vieta un ieradumam ir liels spēks, un tādēļ tas nenotika agrāk. Ar katru gadu cīņa par māksliniekiem, kurus mēs vēlamies redzēt festivālā kļūst sīvāka un arī apmeklētājiem ir arvien lielākas izvēles iespējas koncertu apmeklēšanas ziņā, tādēļ mums ir jādomā, kā festivāls varētu attīstīties un turpinātu augt. Mūsuprāt, festivāla norise Latvijas un Baltijas lielākajā pilsētā dos lielas nākotnes iespējas mūsu festivālam."  

"Baltijas lielākā mūzikas un mākslas festivāla mājvieta turpmāk būs Baltijas lielākā pilsēta. Tā ir lieliska ziņa Rīgai un mūsu pilsētas uzņēmējiem. Katrai metropolei ir nepieciešami lieli pasākumi, kas veicina tūrismu, nāk par labu pilsētas kafejnīcām, viesnīcām un tirgotājiem. Tāpat "Positivus" festivāls sniegs papildu iespēju popularizēt Rīgu pasaulē, stiprinot mūsu pilsētas tēlu aiz Latvijas robežām. Un visbeidzot festivāla norise tieši Latvijas galvaspilsētā nozīmēs daudz neaizmirstamu un pozitīvu emociju mums visiem!" norāda Rīgas mērs Mārtiņš Staķis.

2022. gada festivāls notiks 15. un 16. jūlijā. Informācija par festivāla programmu vēl sekos.

"Positivus" festivāls ir lielākais populārās mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kurš kopš 2007. gada noticis Salacgrīvā. Festivālā uzstājušies tādi mūziķi kā "Muse", Niks Keivs, Roberts Plānts, Igijs Pops, "Imagine Dragons", Ellija Goldinga, "The xx", "Sigur Rós", Šineida O'Konora un citi.

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
3

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!