Aktualitātes
28.04.2021

Podkāstā "Zaļgalvis" – saruna par ātro modi un nākotnes apģērbu

Komentē
0
Saglabā

Publicēta podkāsta "Zaļgalvis" 8. epizode, kurā viesojas modes māksliniece Indra Komarova, lai pastāstītu par ātro modi un apģērba nākotni.

Vai nākotnē Latvijā apģērbu varēs abonēt? Kas ir bezkontakta apģērbi? Kādēļ Rīgā nav ielas ar dārgu zīmolu veikaliem un kas ir mūsdienu ideāltipi? Vai mums katram mājās ir kapsulas garderobe un kā strādā modes kalendārs? Uz šiem un citiem jautājumiem atbild modes māksliniece Indra Komarova. Ar viņu sarunājas Eva Johansone un Rvīns Varde. 

Šis podkāsts ir daļa no vides raidījuma "Zaļgalvis", ko "Satori" veido kopā ar "Vides Filmu Studiju". Katrā sērijā rakstnieks un dabas vērotājs Rvīns Varde dodas tiksies ar kādu dabas pazinēju, mākslinieku vai sabiedrībā zināmu cilvēku, lai uzdotu jautājumus par vidi, dalītos stāstos un saprastu, kā dzīvot dabai draudzīgāk.

Raidījums skatāms LTV1 svētdienās plkst. 18.15, kā arī "Vides Filmu Studijas" Vimeo profilā. Raidījuma režisors ir Uģis Olte.

Projekts top ar "Latvijas vides aizsardzības fonda" finansiālu atbalstu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!