Foto: Ģirts Raģelis
 
Sarunas
29.09.2017

Platons Buravickis: Man visa mūzika patīk

Komentē
0

Komponists Platons Buravickis ienāca Latvijas mūzikā strauji un enerģiski. Labprāt sadarbojoties ar visdažādāko žanru autoriem un izpildītājiem, iesaistoties starpdisciplināros projektos un improvizētos performances tipa priekšnesumos, viņš brīvi variēja ar izmantoto līdzekļu klāstu un neļāva sevi pieķert, lai taptu ievietots kādā mūsdienu mūzikas klasifikācijas plauktiņā. Tikmēr viņa sarakstīto skaņdarbu loks ir pleties plašumā, arī šī gada laikā piedzīvojot daudzus pirmatskaņojumus. Mēs tikāmies ar Platonu, lai parunātu par mūziku un mazliet arī par dzeju. Intervēja Ilmārs Šlāpins, video: Ģirts Raģelis.

Projekts "Latvija dažādās valodās" īstenots sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskā alianse" un Kultūras ministriju projekta "Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialogu jomā" ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!