Aktualitātes
28.02.2023

Pirmizrādi piedzīvos Jura Poškus filma "Saule spīd 24 stundas"

Komentē
0

1. martā uz lielajiem ekrāniem nonāk režisora Jura Poškus ("Kolka Cool") komiskā drāma "Saule spīd 24 stundas" ar Andri Keišu galvenajā lomā. 

Filma "Saule Spīd 24 stundas" stāsta par uzņēmēju Mārtiņu, kurš sasniedzis "latvieša sapni": ir māja, ir draudzene, ir mašīna, ir arī daudz naudas – kopš tā brīža, kad viņš pārdod savu veiksmīgo biznesu. Rodas jautājums: ko tālāk? Jura Poškus filmas varonis savā 40 gadu dzimšanas dienā kopā ar draugiem nolemj doties avantūristiskā braucienā uz Ziemeļpolu, lai piešķirtu vismaz kādu asumu šķietami vienmuļajai dzīvei.

Līdzās Andrim Keišam spēlē aktieri Intars Rešetins, Kristīne Krūze-Hermane, Kaspars Znotiņš un citi. Aktieru ansamblī iesaistīta arī starptautiska komanda – Eiropā pazīstamie norvēģu aktieri Tronds Halbo un Jepe Beks Laursens, komiskā epizodiskā lomā arī filmas līdzproducents Vlads Ketkovičs. Filma uzņemta Rīgā un Tukuma novadā, kā arī viņpus Polārā loka, Krievijas arktiskajā pilsētiņā Tiksi.

Režisors Juris Poškus iepriekš uzņēmis tādas pazīstamas spēlfilmas kā "Monotonija" (2007) un "Kolka Cool" (2011).  


Filmas operators ir norvēģis Mārtins J. Edelstēns, scenārija autori – Juris Poškus un Aleksandrs Rodionovs, producente – Madara Melberga, mākslinieks – Toms Grīnbergs, montāžas režisori – Paula Popmane un Juris Poškus. Filma producēta studijā "FA Filma".

Pēc pirmizrādes kinoteātrī "Splendid Palace" filmas radošā komanda dosies desmit dienas ilgā tūrē pa Latvijas kinoteātriem, kur ar skatītājiem satiksies gan režisors, gan filmas aktieri. Īpašie seansi notiks 4. martā Liepājā, 5. martā Talsos un Ventspilī, 6. martā Cēsīs un Valmierā, 7. martā Ogrē, 9. martā Siguldā. Seansi marta sākumā ieplānoti arī Jelgavā, Madonā, Smiltenē un Aizkrauklē, ilgtermiņā plānots filmu izrādīt visās Latvijas kino izrādīšanas vietās.


Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!