Mary Limpard
pirms 1 gada
Vai esat meklējis finansēšanas iespējas jauna mājokļa iegādei, celtniecībai, nekustamā īpašuma aizdevumam, refinansēšanai, parādu konsolidācijai, personīgam vai biznesa mērķim? Laipni lūdzam nākotnē! Ar mums ir viegli iegūt finansējumu. Sazinieties ar mums, jo mēs piedāvājam mūsu finanšu pakalpojumus ar zemu un pieejamu procentu likmi 3% ilgtermiņa un īstermiņa aizdevuma termiņam ar 100% garantijas aizdevumu. Ieinteresētajam pieteikuma iesniedzējam jāsazinās ar mums, lai saņemtu turpmākas aizdevuma iegūšanas procedūras, izmantojot: [email protected]

Anton Giovanni
pirms 2 gadiem
Sveiki visiem, esmu pazaudējis naudu tik daudziem uzņēmumiem, kuri apgalvoja, ka ir īstie aizdevēji, taču visi mani centieni ir bijuši veltīgi, esmu zaudējis vairāk nekā 3500 eiro viltus aizdevējiem, kuriem apgalvo, ka viņi nav tādi, kādi viņi ir. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņiem aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, nebaidoties sazināties ar viņiem pa e -pastu: [email protected]
Whatsapp +447883183014

Hong Kong
pirms 3 gadiem
Vai jums ir nepieciešams aizdevums, mēs piedāvājam aizdevumu ar tūlītēju tiešsaistes apstiprinājumu,
* personīgais aizdevums
* uzņēmuma aizdevums,
* automašīnas aizdevums,
*studenta aizņēmums
* Biznesa aizdevums,
utt ..... mēs piešķiram no 1000 līdz 60 000 000 USD. dolāros vai eiro mūsu aizdevumam ir 3% procentu likme, un mēs varam piešķirt aizdevumu jebkurai vietai pasaulē .... ja jūs interesē, sazinieties ar WhatsApp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]

dzimmijs13
pirms 3 gadiem
"Līdz ar to nav pamata vispārīgi apgalvot, ka vērtību dilemmas gadījumā viena izvēle ir labāka par citu izvēli. Latviešu literatūras klasikā Rūdolfs Blaumanis šo situāciju dziļi simboliski attēlojis Kristīnes mokošajā izvēlē starp Edgaru un Akmentiņu, kur nav vienas pareizas atbildes uz dzīves izvirzīto dilemmu." - Kā, kas tur ko nesaprast :) - attēlota izvēle starp īslaicīgi labāku ieguvumu - seksuālu apmierinājumu jaunībā, bet kas nozīmētu pastāvīgas grūtības turpmākajā dzīvē, nesākšu aprakstīt neizbēgamās gaidāmās negācijas, domāju, katram skaidrs - un izvēle starp ilglaicīgu ieguvumu, kas izslēgtu "mīlestību košu un kvēlu", iespējams novestu pie seksuālās disfunkcijas, vēsuma, u.t.t. - bet, sniedz iespēju bērnus izglītot, pavērt nākamajai paaudzei attīstības iespējas, nevis mocīties kā plenča un pļēgura atvasēm.
Dilemma - izvēlamies īsu, bet kaismīgu apmierinājumu, vai vēsu, bet ilgstošu attīstību.
Tā, vot. :)

Artis Robalds
pirms 3 gadiem
Tad, kas ir tā mēraukla, pēc kuras vadīties? Ja tas ir sabiedrības vairākuma viedoklis, mēs varam iebraukt auzās... Tas pats var notikt, ja lēmumu pieņem šaura sabiedrības grupa.
# Legalizēt marihuānas lietošanu vai nē?
# Atļaut vai neatļaut daudzsievību?
# Abortus aizliegt vai atļaut līdz 12, 16, ... nedēļai?
# Kāds būs vecums, no kura nepilngadīgais var iesaistīties seksuālās attiecībās ar pieaugušo? Daudzviet Eiropā tie ir 14 gadi... Citur tie ir 18 gadi.
Tad kurš vai kuri būs tie, kas noteiks, kā vajadzētu būt?

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Manuprāt, daudz būtiskāks, nu labi - vismaz priekš manis, ir jautājums par citādo.
Lūk, minoritātes , vai cilvēki ar slimībām - mums saka - citādais, ka ir nekrietni pret to izturēties kā pret citādo, jo viņi ir tādi paši kā mēs - cilvēki , ka vajadzības mums vienādas. Labi, es to saprotu, bet tad jautājums - kāpēc tad mēs lietojam vārdu citādais? Mēs katrs indivīds esam citāds , bet ... vai cilvēks ar hronisku slimību, vai vizuālu defektu ir vai nav citādāks?
Kā bija 3.vsk.,kad tur vienā klasē sāka mācīties zēns ar ar veselības problēmām? Zēns kā zēns, bet tas nedarbojās, jo viņam bija veselības problēmas, par kurām nebija brīdināti ne pedagogi , ne skolēni un izvērtās ja ne traģēdija, tad briesmīgs skandāls gan. Vai tagad tiek atzīts, ka citādais ir citāds un kā to dara un vai tas darbojas? Vai tomēr turpinās šis princips - ir citāds, bet nav citāds. Ir pret to personu īpaša attieksme , uzmanība - nav.

LGTB mums tiek pasniegta kā minoritāte, vienlaicīgi - visi publiskie runātāji apgalvo, ka viņi - kā Osipova saka, vai mēs - kā viņi paša saka - neesot nemaz tik maz. Tad viņi ir vai nav minoritāte, tad viņi - ir vai nav citādie. Kāpēc viņu citādo tiesības ir aktuālākas kā jebkuras citas sabiedrības grupas - kā citādo grupas tiesības - sākot ar bāreņiem u n beidzot ar ilgstošiem bezdarbniekiem vai atkarīgajiem vai senioriem. Tad , kura citādība ir priviliģēta? Kāpēc?

Viena daļa sabiedrības putojās par kp politiķa Možillo apgalvojumu, ka bērnu pabalstu visiem nevar uzticēt - ka visiem nav ne mentālās spējas, ne finansiālās to nabaga prasmes to naudu izmantot. Uzreiz saku, ka es viņam piekrītu par 101%, bet kā es sapratu - milzīgi liela daļa sabiedrības to nabaga možillo nopļaukāja , nospārdīja un padarīja par nedēļas nelieti nr 1. Nekā citādi kā liekulību es to nevērtēju. Varu pastāstīt kāpēc.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Pirms nu jau Debess, kādiem 25 gadiem biju pašvalībā deputāte un attiecīgi vadīju sociālo komisiju. Sāku ar to, ka apmeklēju visus savas nozares aktīvos locekļus.
Cik nenormāli nabadzīgi dzīvoja toreiz cilvēki un šobrīd nekas nav mainījies - to ir grūti iztēloties, jo sabiedriskie mediji drīzāk atdosies putina tv tiešraidēm, nekā parādīs Latvijas nabadzības seju. To patiešām neviens negrib redzēt, nu negrib!
Lūk, ejam ( centos vienmēr vismaz vienu ņemt līdzi) pie dāmas, nē tā teikt ir ņirgāšanās, tātad ejam pie sievietes. Viņa ir invalīde. Visi 3 viņas bērni ir invalīdi. Dēlam ir diagnoze neiroloģijā, pārējiem - fiziskas vainas.
Ģimenei ir dzīvoklis mājā ar krāsns apkuri un ūdeni akā. Citādi māja ir labā stāvoklī, labā lokācijā. Ģimene pārtiek tikai no pabalstiem, ģim. māte nekur nestrādā. Sieviete mūs nelaiž iekšā, lamā un kliedz uz mums un tā vairākas reizes, kamēr esam spiesti lūgt palīgā policiju. Tad ar policijas klātbūtni vien tiekam ielaistas dzīvoklī. Protams, viss ir netīrs, nemazgāts, tumšs, smirdīgs. Stūrī nekustīgs sēž dēls - liela auguma - viņi visi ir gari gari, liela auguma cilvēks, seju baltu kā papīrs, sarkaniem lieliem lokiem ap acīm, gaišām acīm un zilām lūpām.
Jautāju sievietei - kā viņiem klājas, vai visi ir paēduši. Vina nevis atbild normāli , bet sāk kliegt, kā gan viņi varot paēst, ja naudas neesot. Es redzu, ka plīts nav kurināta, uz grīdas ir nemazgātu pārkaltušu trauku kaudze, galds pārpilns ar tukšām un pustukšām burkām un pudelēm ( ne alkohola) un pārtikas iesaiņojumiem. Sieviete tikmēr kliedz, ka visi esot badā neēduši. Es jautāju - kur maize? Jums taču desmitām reižu ir teikts, ka Maizes ceptuvē variet saņemt maizi ( brāķētos kukuļus) par velti. Ai - tas esot drausmīgi - tādu gabalu likt iet pēc maizes slimiem cilvēkiem. Es saku - XX , bet jums taču ārsts ir teicis, ka jāstaigā , ka jākustās svaigā gaisā. Nedrīkstot dēlu atstāt vienu. Es saku, bet kā tad jūs esiet redzēta tai un tai pilsētas galā ciemojamies un nakšņojam un viena pati, kāpēc to variet , bet maizi atnest nevariet - protams, viņa turpina kliegt un tagad jau konkrēti , ka es viņu mocot un pazemojot utt.
Nu es tāda kareivīga - jautāju, kāpēc bērni atkal skolā nav bijuši - divas jaunākās meitas. Neesot naudiņas drēbēm, kabatas naudiņas neesot - tikmēr es atveru durvis, kurām priekšā stāvēja mazā meitene - ticiet vai nē - bet tur drēbes kaudzē vārda tiešā nozīmē līdz griestiem. Drēbes viņi nemazgā. Maina katru dienu jaunas, bet mamma nekaunas lauzīt rokas, ka neesot naudiņas ne drēbēm ne apaviem.
Tā otra dāma rausta mani un čukst , lai es rimstoties, mēs tik un tā būsim vainīgas. Un tā arī bija, pēc maizes viņa aiziet nevarēja, zupu bērniem uzvārīt negribēja, bet pie pašvaldības vadītāja aiziet un rakstīt sūdzību, ka lūk, es un tikai es esot viņu terorizējusi, apsaukājusi un draudējusi - to viņa varēja. Tur bija i laiks , i spēja. Tā mamma ar dēlu nu jau mūžībā, joprojām domāju, ka no neēšanas. Bet abas jaunākās meitas nu ir ar kuplu bērnu pulciņu un savās citādībās pa pieci reizi sit pušu mammu. Sociālie darbinieki ir viena no profesijām, kurās ir vissmagākā izdegšana. Un es tam pilnīgi par 101% noticu, ka tā ir. Jo man jau bija tikai deputātes atbildība, bet es ar to netiku galā. Un pirmkārt, tāpēc, ka lūk, sabiedrībai ir tik nenormāli ērti šādos gadījumos sludināt cilvēktiesības, politkorektumu un vēl nezin ko. Kamēr lieta vienkārša - speciālistiem jānosaka diagnoze un ir jābūt tādai diagnozei kā mentālo, sociālo spēju ieorbežotība. Un sabiedrībai ir jāuzņemas at bildība par tādiem cilvēkiem. Nosodīt iestādes, ka redz- treknie nelieši neko nedara, visi , pirmkārt, jau žurnālisti baigi naskie. Bet sakārtot likumus, vispirms uzklausot profesionāļus gan teorētiskos, gan praktiskos - to mēs nespējam, nu nespējam.
Man Kuldīgas novadā sociālo darbu strādā vairāki labi apzīstami cilvēki. Nu tie būtībā traģiskie "kumēdiņi" kas tur notiek - tas ir neticami . Tas ir kā paralēlā pasaule, kuru mēs apzināti izvēlamies ignorēt

pirms 3 gadiem
Skumji, bet fakts. Pseido-problēmu risināšana ir ērts veids kā sajusties morāli atbildīgam. Vairums ļaužu gan vispār par neko neiestājas: darbs, veikals, mājas, televizors. Tad ir tādi, kas izvēlas vieglās "cīņas", lai varētu sevi uzskatīt par "aktīvistiem". Bet grūtās... grūtās cīņas neviens negrib. Paldies par stāstu.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Nezinu, vai tas ir pareizi teikts un vai ir likumīga ārstu diagnoze, bet būtībā tās abas meitenes - nu jau sievietes , ir nepieskaitāmas, bet sociālo dienestu uzskaitē. Un nemitīgas grūtniecības un atbildība, lai nekas nenotiktu ar to grūtnieci, ar bērnu , ar jau esošajiem bērniem ir soc.darbiniekiem. Man tās dāmas, viena dāma ir stāstījusi , ka naktī raudāma ir meklējusi , kur tā meitene palikusi - jo kaimiņi no sociālās mājas ziņo , ka pametusi divus mazos bērnus , tie vieni brēc dzīvoklī un pēdējā grūtniecības mēnesī pazudusi. Vēlāk izrādījās, ka aizbraukusi pie iespējamā bērna tēva uz citu novadu.

Tā liekulība neredzēt, kas notiek sabiedrībā, spriest un kasīties par petravičas nadziņiem, bet ne par nespēju risināt nozares problēmas - nu labi, pietiks man ar te izrunāties

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
tad vēl man stāstīja - viens tāds iespējamais tēvs atbraucis pie tās otras sievietes no tās pašas ģimenes-arī mūžīgā grūtniece - tātad -atbraucis , bet tur priekšā cits - iespējamais tēvs, nu tas atbraucējs nekāds nieka čalis, izvilcis nazi un visu - grūtnieces un bērnu priekšā pārgriezis rīkli , nevis dūris, bet elegants vilciens pār rīkli - tai soc darbiniecei no sākuma ziņots, ka visiem rīkles pārgrieztas - tā dzer sirdszāles un dubultā asinsspiediena zāles - bet nevar vairs no krēsla piecelties, nu neceļas un viss - bet kuru tas interesē .... galvenais, ka smuki nagi un smuki var runāt tv var ministrīte ...jā un tā rīkle tam sašūta, dzīvojot vēl šodien - bet meitenes - nu jau dāmas - migrējot no vienas pašvaldības uz otru ar visiem bērniem un visiem iespējamajiem tēviem, no viena novada uz otru un atpakaļ - būtu komiski, ja ne traģiski

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Manuprāt, pandēmija ir lieliski atjaunojusi zinātnes un zinātnieku - profesionāļu nozīmi. Tiem arī jānodod precīza informācija sabiedrībai un lēmumu pieņēmējiem. Tiem jāizdara izvēle kam piešķirt vai nepiešķirt likumību.
Piekrītu saeimas lēmumam par eitanāziju. Uzskatu, ka Latvijā nav tiesiskums , ka ir žuļiku un bossiku visvarenība un ka atļaujot eitanāziju visvairāk to gribēs vientuļie seniori - īpašnieki . Jo lielāki īpašumi, jo dedzīgāk gribēs mirt .Diemžēl.

Par marihuānu mans brālis -atzīts psihiatrijas speciālists saka, ka noteikti ir jāpalielina marihuānas pieejamība veselības nolūkiem,bet labsajūtai - kā viņš saka - ja runa būtu par vienu pīpi sestdien pēc pirts - ok , bet visādi citādi ir tā kā tauta saka - smadzenes izžūst. Zinātniskāk par to runā Sandra Vestermane. Nu ir jārespektē zinošo , nevis tikai gribošo viedoklis, nu ir.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Man ir nenormāli žēl, ka AK izstājās no ES.
Skatījos filmu par Ņūtonu, kā viņš palīdzēja atmaskot un noķert naudas viltotājus.
Un iedomājieties- Ņūtons izsecina,kurš ir vainīgais, bet nevar to pierādīt, jo tas žuļiks ir kā saka - ģeniāli viltīgs.
Ko dara Ņūtons - noskaidro, kas ir tā nelieša vājie punkti - izrādās lielība. Un izprovocē šo uz lielību , kad noziedznieks pats atzīstas. Un tas - šis tiesiskums ir 18.gs. Kamēr pie mums kā ir ? Kāar tiesiskumu ir Latvijā - 21.gs. ?
Vai - jā tā sāk domāt un salīdzināt, tad protams, bezcerība.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Nu - un kur un kāpēc ir izsūtīta Baklān Anda? Par daudz nosacīti ar vietu domas brīvībai rakstīja? Tikko punctummagazīnā lasīju - atbildēja Irbes sludinātajam. Virtuozi , protams, ka eso šitā un tā, bet arī šitā, bet redz tas un tas autors ir teicis/rakstījis šitā un arī tā ir, tā var būt.
Satorsitiem sorosistiem šitas laikam īsti nav derējis - nu ko citu man secināt.

Notiekošais nebeidz pārsteigt.
Pirms pāris nedēļām lr3 runā režīsors sīmaņu dāvis. Nu cilvēks kā cilvēks, nekad neesmu aizdomājusies par viņu kā privātpersonu. Nav laika vienkārši, bet pēkšņi lr3 viņš saka , ka ģimenes tradicionālā jēdziena nostiprināšana Satversmē esot kaut kāds sviests, kaut kāds marasms un jā - ka tuvojoties 3.pasaules karš. Nu elle un indija - ja es piezvanītu uz radio un sludinātu, ka tāds sīmaņdāvis ar saviem apgalvojumiem pats ir kā kaut kāds sviests un ka baidīšana ar 3.pasaules karu ir lēta un prasta uzmanības piesaistīšana - iespējams , ļoti ticams , ka mani apsūdzētu naida runā un pat pantu mēģinātu piesiet. Tas ir normāli? Tiešām?

Tagad dikti runā par valdības nespēju vienoties, nespēju sadarboties- bet kur lai tā rastos, ja visu laiku, visu laiku notiek šī šķelšana, šī pretnostatīšana, ka nenotiek pats elementārākais , kam ir jābūt demokrātiskā sabiedrībā - sarunāšanās starp dažādu viedokļu paudējiem.
Jo visa uzmanība , visi valsts resursi ir veltīti tam, lai tiktu iznīcināti šie dažādie viedokļi.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
arrteritory lasīju interviju ar SkujaBraden. Protams, ka viņas pasudzējās , ka tiekot apsaukātas par lezbietēm un cik tas slikti.
Svētā Debess - nu kas par liekulību. Es arī esmu vismaz reizes demsit, ja ne biežāk nosaukta par lezbieti. Bet es taču neesmu lezbiete. Un par mauku esmu saukta vismaz reizes 111. Bet vai tad es esmu mauka?
Un tagad - tepat satori komentāros vismaz 3 x esmu nosaukta par veceni, kas aizkavējusies padomjlaikos. Tad kā izznāk - ja esmu baltā un heteroseksuāla un jaunība ta pagājusi - tad mani var visādi apsaukāt un pazemot un tas neskaitās?!!! Tas ir ok?
Kad zvanīju X novada valsts policijas šefam un uzdevu jautājumu,kāpēc nav uzsākts kriminālprocess par māsīcas slepkavību, pagājušas 3 dienas, tas vīrietis - amatpersona nevis izteica man līdzjūtību, bet sakliedza, ka bledj - būtu savākusi savu dzērāju, kas viņiem te gadiem dzīvu bojājusi nevis tagad te zvanījusies un traucējusi valsts iestādes darbu. Nu ?!! Kas tas ir? Kurā pasaules vai Dieva tiesā par to, lai es sūdzos? Par kādu naudu? Kad to rakstu atkal tā sajūta, ka dzirdu , ko saka - bet nesaprotu - jo vienlaicīgi jānoturas pret sitieniem sejā.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Lūk, Alvis Hermanis - katru reizi kā viņš tv vai radio sludina , ka mūsu neatkarība ir tikai Gorbačova nopelns - es tīri emocināli jūtos kā sejā sista. Un man - it kā demokrātiskā !!!! Latvijā nav nekādu , ir 0 iespēju uz savu viedokli. Un es te nedomāju, ka būtu jārada situācija, ka visi 1,5 milj tagad runā tv vai radio, bet - ka tiek radīta iespēja - ka visu viedokļiem ir iespēja izpausties - ka tv pārraida hermaņa un attiecīgi viņa domas, idejas piekritēju viedokli, bet ka publicēts tiek arī hermaņa viedoklim pretējais viedoklis - un attiecīgi visu to cilvēku viedoklis , kuri nedomā kā hermanis.
Mēs jau 30 gadus esam neatkarīga valsts, bet publiskā telpa mums ir par 101% kā okupācijas laikā. Mums nav vispār nekādu !!!! diskusiju, nu nekādu! Ir tikai šī nosodīšana

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
man bija tāds sapnis - ka esmu apsūdzēta pārkāpumā, iespējams pat kriminālā, gan jau satoristi sūdzējās , sapnī tas nekonkretizējās. Bet nu uz izmeklēšanau ierodas pats putins - nu kā jau tas ir - pilns ar dārgām mašīnām un smukiem miessargiem, visi bargi nopietni un es tāda nobijusies, ka nu patiešām var būt sūdi, jo netaisnības jau visapkārt - Debess - pat likumigus dzīvokļus ņem nost , un vai mani kāds glābtu kā navaļņiju
Bet nu kas notiek - putins uzstājas ar runu un atzīst, ka mana vaina nav konstatēta, ka esot tieši otrādi - viņš novērtējot mani kā labu pilsoni un uzdāvina man mašīnu - ar šoferi- miessargu -
un es skatos uz visiem tiem smukajiem miesargiem un domāju - kuru izvēlēties - nu kuru - visi smuki, katram savs smukums

lūk, cik tālu esam aizspēlējušies

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Nē nu nav tik saldi.
Uzskatu, ka satori.lv ir tieši tas medijs, kas ir devis milzīgi ļaunu ieguldījumu sabiedrības saindēšanā, atsvešināšanā, sanaidošanā vai sarīdīšanā kā to saka SOsipova, sabiedrības lumpenizēšanā, debilizēšanā.
Spilgts pamatojums manam apgalvojumam ir pagājušās vasaras notikumi. Kad ASV sākās blm - ko svece ar savām grūpijām ?!!! - uzreiz - kā cirvi rokā un skaldīt - latvieši rasisti, blaumanis rasists - bunkš, bunkš, bunkš. Punkts, āmen.

Pēc nepilna mēneša biju Viļņā - pilnīgi kā citā pasaulē - tur nevis cērt sabiedrībai ar cirvi, bet - pilni muzeji, izstāžu zāles ar melno cilvēku balsīm - vēstījumiem. Tu klausies, tu sakties, tu vērtē, tu domā un tu secini un tu kā cilvēks - t.i. - es kā cilvēks gan labāk saprotu šo melno cilvēku sāpi , gan asāk un skaidrāk saprotu sevi, savas domas.
Un protams, spilgti redzu atšķirību starp Latviju un Lietuvu - Latviju kā čekistainu skaldi valdi un sodi zeme, kamēr Lietuva, kā valsts , kas atklāti demonstrē savu cenšanos saprast - dot iespēju cilvēkiem saprast, sarunāties, secināt.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
jā un vesela tēma , 100 diplomdarbu pētījumu tēma ir par valdības nespēju komunicēt ar sabiedrību , kur es pirmo vainu atkal lieku kuļturščikiem - nu elle un indija- šitie literāti - tie vārdu margotāji, mežģīņotāji , kad viss , ko viņi spējīgi sludināt ir - visi citi ir vainīgi -ak mēs nabaga pasaules lielākie cietēji
Nu vēsture - ja poētiski - mūza Klio kā jauna dāma - to literāti ir izvarojuši grupveidā, piekāvuši, nospārdījuši un iemetuši pagrabā

Tā arī dzīvojam bez Klio nodrošinātā līdzsvara - gudriba

tpu tu nešķīstība un tā vietā , lai par to skaidri runātu - tik dod balvas vienu un otru un naudu - nenormālas naudas šiem varotājiem - nu tas ir normāli? Tiešām?

WhenWeAll FallAsleep
pirms 3 gadiem
Bet foršs raksts? 
Un komentāri - ģeniāli!

Gatis Preimanis
pirms 3 gadiem
Runāot par nozagtām galvām un dzīvēm - šeit butu jāpiemin filma PIECES OF WOMAN, iesaku...

Gatis Preimanis
pirms 3 gadiem
Un tagad, viss skandināvu un rīgas bizness, kas tika radīts ar manām rokām tiks pārlikts uz kādu... bet visam ir sava cena... un atkal jau kāds paliks man paradā....

Gatis Preimanis
pirms 3 gadiem
Un es gribētu atgadināt, ka, lai gan, nelikumīga cilvekresursu imantošana - smadzeņu un galvas, nav pierādama un sodāma, tomēr aicinātu krimināllikumā vai visparēja cilvēktiesību deklarācijā iekļaut pantu, par smadzeņu un galvu nelikumīgu izmantošanu un pajautāt Francijai, kadēļ franču bijušajās kolonijās vēljoprojām mūsdienās tiek izmantota prakse, ko piekopa pirmatnējas ciltis, kad izmantojot fetišus - maskas un citus priekšmetus, t,sk., patronas un vardarbīgus rituālus, pretējai vai otrai pusei tie tiek pielikti klāt un smadzenes tiek nozagtas un vienlaicīgi traucēta smadzeņu darbība. Jātgadina, ka sākotnējie mēginājumi ar šo afrikāņu parādību cīnīties, franču policistiem beidzās ar nāvi. Kādēļ, Latvijā afrikāņi spēlē futbolu un kādēļ Makronam ir nēģeris miesssargs??? To es jautāju arī Kulturas ministrijas arī Latgales virzienam, ja jau zilie, tad zilie.... koa???

Gatis Preimanis
pirms 3 gadiem
Strēlnieku ielai ir gadījušies šmuce....

Gatis Preimanis
pirms 3 gadiem
Berlīne, Crowd un Sandis, vēršos pie jums visiem ar savu vēsti, proti, nevajag golvis jaukt ar cūkām un kucēm!!! Ja, un arī mana tēva mate tika nošauta dēļ govs tālajā 1944, bet suņi rej velprojām. Satura radīšana vēljprojam (vai beidzot) Eiropā ir maksas pakalpojums.... kuram man aizsūtīt konta nummuru?

Sunflower W
pirms 3 gadiem
Paldies par rakstu, patīkami analītisks 

Tom Neuland
pirms 3 gadiem
''Vienlaikus jāsarūgtina arī huligāni, kuriem tik ļoti patīk dzīvot bez robežām un noteikumiem. Aiziešana no totalitārās sistēmas mantojuma nenozīmē ar brīvības un plurālisma saukļiem ielēkt anarhijā ar absolūtu visatļautību. ''

LOL

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
mana svēta pārliecība ir tā, ka anarhija rodas tur, kur vēl nav ne tiesiskums, ne totalitārisms.
Piemēram, lai zinošie uzraksta - kas bija ROT FRONT , kur un kā tā radās un kāpēc un kur un kā pazuda.
Svēti ticu, ka Tramps pie varas nāca tāpēc, ka Obama nebija tik labs prezidents, kā par viņu sludināja. Tāpat kā svēti ticu, ka kaimiņa partija pie varas ir tikusi jv, na, zzs bandītskās uzvedības dēļ. Tieši šo iemeslu dēļ pie varas arī būs goblandijas politiķi - kas jau tagad braukā uz šveici pakalnīties mantu dievam

Tom Neuland
pirms 3 gadiem
Tramps pie varas nāca tāpēc, ka vēstures līkne tiecas pretī Komēdijai. Ar Gobezmu būs tāpat, jo kad viņš pa radio stāstīja, ka foliju ir aizliegts tirgot, lai cilvēki sev no tā nevarētu gatavot cepurītes, pateikšu godīgi - es smējos. Tā ir lieta, ko visi tie LU intelbeņķi (kā progresīvie, tā konservatīvie) vienkārši nespēj saprast.

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Labi, nedaudz poēzijas. Sālsvannas, frizieris , manikīris un pedikīrs man "nespīd". Jānododas alternatīvām un tad nu nūjoju - staigāju un staigāju un pētu mājas un cilvēkus un cilvēkus un mājas. Vienā tādā reizē pie maximas veikala redzu stāvam ļoti vecu, ļoti tievu un salam ļoti nepiemēroti ģērbtu vīrieti. Ar mani mēdz būt, eju un brīnos un nespēju noreaģēt. Arī tagad uzreiz neapjēdzu, ka varu taču pieiet pie viņa un pajautāt, ko te stāv un gaida. Jau gandrīz biju viņam garām, kad apstājos, jo tas vīrietis runāja pats ar sevi un beidzot sapratu, ka nav labi.
Jautāju - kungs, kas ar jums ir, vai kaut kā palīdzēt. Viņš runā krieviski, bet tik un tā nevaru uzreiz saprast, kamēr pielec, ka viņš lūdz aizvest viņu mājās, jo viņš labi neredzot un nevarot atrast ceļu uz mājām, Esot jāiet cauri diviem bērnudārziem. Paveros apkārt, nekur b/d neredzu, bet vīrietis nosauc savu mājas adresi. Zinu, ka tepat kaut kur tā iela ir un ka atradīsim. Piedāvāju panest viņa maisiņu, viņš nedod. Nu labi. Viņam ir gari gari tādi lēkšķēs salipuši sirmi mati, dzeltenmelni zobi, tomēr īstais izaicinājums man ir koši zaļās puņķu upes, kuras tek viņa mutē. Bet nu ko darīt - jāapspiež kuņgis un jāiet izpirkt karmas grēki.
Lūk, ejam , tas vīrietis man pieķēries pie rokas un es sāku domāt, cik labs cilvēks tomēr esmu. Redz, palīdzēšu, var pat teikt, izglābšu cilvēku.
Tas man ļoti vērtīgi, jo dažu pārsteidzošu ārstu izdarītu secinājumu - diagnožu dēļ, pēdējos mēnešos esmu izjutusi lielas cietējas visu emociju gammu un šādas situācijas, kad vari palīdzēt citiem -tādām kā man ir ļoti vērtīgas. Tā mēs čāpojam un tādas domas pa manu galvu lēkā, kamēr vienā brīdī - ups - onkulis laižas slīpi un parauj mani līdzi. Ar seju iekrītu gandrīz mana auguma - hā laikam pareizi teikt - dziļā ne augstā kupenā. Acis, deguns mute pilni sniega, bet milzīgs atvieglojums, ka nav ne sasitumi, ne sastiepumi. Onkulis lokās pa sniegu un netiek augšā. Saķeru viņu, bet viņš tik stiprs, ka atkal ierauj mani kupenā . Kad nu tomēr tiekam atpakaļ vertikāli, tad nopurinamies , es viņam aiztaisu plānās jaciņas rāvējslēdzi, paņemu viņa tīkliņu, kas manu plecu uzreiz norauj uz leju par pusmetru - pārjautāju - vai nav aizmirsis adresi, vai tā pati, tad stingri iespiežu viņa roku savā elkonī un tā līgodamies tipinam uz priekšu. Onkulis visu laiku mani spiež malā - uz kupenām. Sāku sarunu. Piesaku viņam, lai klausa man un ļaujas, kur es vedu, citādi atkal apkritīsim. Tad jautāju - vai viņš viens dzīvojot, jā viens. Kur bērni, radi , kaimini - viņš atmet ar roku. Piesaucu rīgas domi - onkulis atkal atmet ar roku . Nu labi - tagad jau tādi likumi - privātumu nedrīkst aizskart. Bet nu kā tad ar dakteriem - ja redze pasliktinās, tagad taču medicīna ir attīstījusies, var operēt un atgūt redzi . Onkulis atkal atmet ar roku. Ka vaina taču neesot ne vecumā, ne redzē. Problēma esot , ka pazudis ir cilvēciskums. Kaimiņi nesveicinoties, cilvēki nesarunājoties, visi dusmīgi, tik grūstās un kliedz. Nu esam pie viņa mājas. Onkulis saka paldies un grib mani laist vaļā, es piedāvāju uznest uz 3.stāvu to maisiņu - nē, nē nevajagot - nu līdz otram , lai ļauj. Nu labi - lai es nesot.
Sāpošu plecu un roku, bet priecīgu prātu eju mājās. Ielas tukšas, cilvēki pazuduši, bet te uzreiz - viens cits onkulis - liela auguma, kažokā un pižikā, nolicis savu pirkuma maisiņu citas kupenas galā , plati ieplestu muti elpo un ar roku tā kā ķer pie sirds, tā kā pogā vaļā pogas, nevaru saprast. Vērtēju maisiņa svaru, bet variantu nav - jāpalīdz - laikam karmā grēki kā ābelē āboli - jānovāc raža. Jautāju vīrietim - kā varu palīdzēt, vai viņam nav labi, vai kā . Viņš man saka - o nē meitiņ, viss labi, paldies. Nu ja mani uzrunā par meitenīti- skaidrs, ka arī šim slikti ar redzi - saku - bet nu tomēr - es jūs pavadīšu , palīdzēšu. Onkulis sāk smieties un saka - ej vien mājās meitiņ , man viss ir labi. Mirkli pastāvu un eju mājās. Esmu veselāka par veselu un kā saka - gandrīz par pusgadsmitu jaunāka kļuvusi - ko gan vēl vēlēties šai vakarā

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
ilgi mocījos ar domām - vai man būtu jāzvana uz RD un jāstāsta par situāciju ar pusaklo onkuli. Bet nepiezvanīju. Ko RD izdarītu ? Pareizi - nodotu onkuli petravičas - senioru nāves mātes rokās un tur visas problēmas uzreiz ātri atrisinātos.
Lai notiek kā Debesīs būs lemts, bet es izvēlētos brīvību palikt mājās un nomirt pati, nevis , ka mani atdotu nāves mašīnai. Tā izlēmu arī par onkuli. Un var jau būt, ka viņam ir bērni un par viņu arī rūpējas - tas tik tāds brīvsolis, izrāviens uz mirkli bija. Kas lai to zin

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Lūk, pamostos un kā tāds štāba dežurants lasu ziņas.
Un ko es secinu, jeb kā spriedelēju , ar savu smadzeņu kapacitāti .
Piemēram, kukulis - korumpantu darbarīks, izrādās tagad tiek saukts gan par dāvanu, gan par kabatas naudu. Un visi klusē - klusē pati tiesu sistēma, jo tas korumpantu darbarīks ir viņu tiesu sistēmas darbinieku dienišķā maize; klusē pētnieciskā žurnālistika - jo tā tiek turēta ilgstošā mazkaloriju diētā un tam ir sekas, kā mēs zinām, bet - klusē arī kultūras nozare.
Kuļturščiki - šim vārdam jāizsaka mans naids un necieņa un dusmas, kā tādi kāmji vaigus piebāzuši un alās salīduši tie kuļturščiki klusi gremo mums - nodokļu maksātājiem atņemto naudu. Neies taču neko kritizēt - atņems vēl to pašu mazumiņu un tad , kurš gan grib pie tiem lumpeņiem - nu neviens taču negrib.

Tikmēr - varas cilvēki - tie , kuri ir turpat kur bondars , kaļ dzelzi, kamēr tā karsta - nav kukuļa, nav korupcija. Punkts, āmen - esam tīra, balta, pareiza , skaista sabiedrība.
Nabagi kasa nemazgātās miesas, kultūras cilvēki aizslēdz durvis un aizvelk aizskarus , lai tas nav jāredz , pārējie skaita naudu - cik notērēt masāžās uzreiz, cik noguldīt ofšoros - un lūk, jums jaunā, skaistā, brīnišķīgā pasaule

Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Gribētu , bet nespēju par tematu izteikties akadēmiski.
Tomēr viedoklis ir. Patiesībā daudzi mazi negatavi, neattīstīti viedoklīši, kuriem vajadzētu vēl briest un tad doties pasaulē. Bet nav laika, man ir bijusi viena grūtniecība un man pietiek - basta!
Autors raksta - vērtību plurālisms. Manuprāt, šim apgalvojumam apakšā var likt vien nelielu daļu sabiedrības - to, kurai vēl ir tās vērtības. Tādi cilvēki, kā autors no reālās dzīves maz, ko redz, ja tā rakst. To cilvēku daļa , kuri dzīvo bez jebkādiem vērtību orientieriem, bez jebkādas morāles - tādu cilvēku skaits , manā vērtējumā ir ļoti ļoti būtiski pieaudzis tieši kopš tā brīža, kad ieguvām neatkarību, atbrīvojāmies no okupācijas, bet ne no savas iekšējās nebrīves, nespējas būt brīviem cilvēkiem.
Kad rakstu ssabiedrība bez vērtībām, es domāju gan to sabiedrības apakšgalu - absolūtā nabadzībā dzīvojošos un to otro galu - sabiedrības pašu spici - nez kāpēc prātā nāk notiesātais finkomisijas deputāts m.bondars, bet nu tikai kā simbols. Starp šīm grupām ir nenormāli dziļa aiza, kas turpina padziļināties un sabiedrība turpina sagrupēties vienā vai otrā pusē.

Kāpēc tā? Viena būtiska lieta ir sociālais netaisnīgums - tas ir vienkārši nenormāli liels. Un tam ir attiecīgi sekas - neizglītotības msaviedīga izplatīšanās, mediju un tiesu varas absolūta pērkamība, kultūras atsvešināšana - atdalīšana no sabiedrības masām , attiecīgi - sabiedrības lumpenizēšana un tad nu attiecīgi - kādas tur vairs vērtības, kāda morāle, kāda atbildība sirdsapziņas un pasaules priekšā.
Lūk, tā kaut kā es izprotu notiekošo.
Mums pārmet rasismu, antisemītismu, homofobiju, ksenofobiju, nacionālismu un šovinismu un vēl visu, ko - un pamatoti pārmet, jo mana svēta pārliecība ir, ka Latvijas valsts kā institūcija , Latvijas valsts nodokļu sistēma un pārfinansētā un absolūtā pašapkalpošanās režīmē pārliktā kultūras nozare ir darījusi maksimālo, lai tieši viss tas ģenētiski sliktais, tas trulais, tas baiļu, nezināšanu dzemdinātais cilvēkā paluktu un zeltu. Par spīti superplānajai un nabadzīgajai augsnei Latvijā

pirms 3 gadiem
Paldies par tekstiem! Jāturpina runāt.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!