pirms 9 mēnešiem
Laba diena,
Esmu Juris Grišins, vēlos godprātīgi ieguldīt Jūsu biznesā. Man ir pamatkapitāls ienesīgai investīcijai. Es piedāvāju arī privātus komerciālus un personiskus aizdevumus ar ļoti zemām gada procentu likmēm līdz 3% gada atmaksas perioda jebkurai pasaules daļai. Maksimālā finansējuma summa ir 100 miljoni USD.
Jūs varat sazināties ar māmiņām: https://www.ortexfinance.com/
E-pasts: [email protected]
Ortex Finance

avral avral
pirms 4 gadiem
Turklāt "katoļu" filozofi argumentē, nevis sentimentāli kaut ko murmulēdami par "dvēselēm" (stapr citu: Jaunajā Derībā 'pneuma' ir 'dvaša', dzīvības princips, kas padara šo jēdzienu skaidrāku un burtiski bioloģiski iesakņotu), bet balstoties aristoteliski tomiskajā substances teorijā. Šeit viens nesens šādas profesionālas literatūras piemērs:
https://www.amazon.com/Ethics-Abortion-Question-Routledge-Bioethics/dp/0415884691

Edvards Kuks
pirms 4 gadiem
Pneuma / dvaša kā tulkojums ir saistāms ar to, ka ivritā "gars" un "elpa" radniecīgi vārdi – נשמה un נשימה. Protams, no tā izriet visādas teoloģiskas un simboliskas sekas.

avral avral
pirms 4 gadiem
o, šis ir graujoši spēcīgs arguments: jo dāsnāk māte daba rada un iznīcina dzīvību, jo zemāka katram indivīdam morālā vērtība, īpaši mazu indivīdu gadījumā samazinoties līdz nullei un morālajam aģentam taisnīgi un atbilstoši ieņemot aklās mātes dabas slaktētājas lomu. šo arguymenttu varētu visādi forši pamodelēt: jo vairāk vistas sastūķē būrī, jo mazāka individuālām vistām vērtība; jo vairāk vienai mātei dēlu, jo mazāka katra atsevišķa dēla... etc.

Ilva Mardega
pirms 4 gadiem
"nedzimušajiem cilvēkiem (dvēselēm) jāiegūst kaut kāda pieredze. Neesmu pārliecināts, ka, runājot par "embrionālu personu", ir iespējams izmantot vārdu "pieredze". Piedzīvot vai izjust kaut ko nenozīmē gūt pieredzi vai atcerēties, ka ar tevi kaut kas notika. Jo jābūt šim "ar tevi", jābūt šim "es", kuru veido pieredze un kas iegūst pieredzi."
Man šis apgalvojums šķiet apšaubāms. Jo arī ne visi piedzimušie cilvēki spēj apzināties sevi, atcerēties lietas - ir cilvēki ar attīstības traucējumiem, kuru spēja gūt pieredzi vismaz mums saprotamā veidā ir visai ierobežota vai neiespējama. Vai tas nozīmētu, ka viņiem Dieva priekšā būtu kāds sliktāks stāvoklis kā standarta cilvēkam?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!