Latvijas Nacionālais mākslas muzejs. Foto: Mārtiņš Bruņenieks
 
Aktualitātes
12.04.2021

Pēc divām nedēļām darbu varētu atsākt muzeji

Komentē
0
Saglabā

Ja epidemioloģiskā situācija nepasliktināsies, pēc divām nedēļām darbu varētu atsākt muzeji, savukārt teātra sezonas beigās klātienē varētu notikt arī izrādes, 12. aprīļa "Rīta Panorāmā" pieļāva kultūras ministrs Nauris Puntulis.

Kā norādīja Puntulis, šobrīd ministrija vērtē iespēju kādam muzeju vērt arī ātrāk, taču šis priekšlikums vēl esot darba stadijā. Ministrija arī analizē ārvalstu pieredzi pasākumu rīkošanā un varētu nākt klajā ar modeli, kādā klātienes kultūras notikumi varētu norisināties.

Tāpat ministrija izskata iespēju atļaut teātra izrādes ar skatītājiem, tiekot apsvērta arī prasība uzrādīt negatīvu Covid-19 testu vai vakcinācijas apliecinājumu. Kā norādīja ministrs, vēl viens no iespējamajiem scenārijiem esot ļaut šīs sezonas teātra pirmizrādes noskatīties ierobežotam kritiķu lokam.

 

 

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!