Katrīna Kļava
pirms 7 mēnešiem
Es labi atceros to Tabūnu. Pēc lietus gāzēm no Lietuvas atbraukušie panki sakasīja zāli un dubļus un izveidoja sev uz galvas turbānu. Nebūtu brīnums, ja kopš tā laika Kuldīgas apvidus folklorā būtu ieviesies jauns nelabais - Velēngalvis. Bet vispār tur gulēt teltī, kur plīvoja šalles un varēja lasīt vecās Atpūtas bija patiesi ļoti laimīgi.

Skaisle Jatalniece
pirms 7 mēnešiem
Es šobrīd "apgūstu Ingeborgu Bahmani". Bezgala skaisti, protams, un tomēr .... neatstājas tā sajūta, ka tas viss jau ir bijis u n tiek atkārtots atkal un atkal un vēl reizi atkal
https://www.youtube.com/watch?v=jV8ef87JtfA&t=223s

Skaisle Jatalniece
pirms 7 mēnešiem
par kādu laimi vispār var būt runa, ja kāpņu telpā pīpē un trokšņo ?
Durvis atvērt , izrāt un pasūtīt uz mājām pie mammām jaunos līdzpilsoņu nav iespējams, jo nevari būt droša, ka neuzbrūk un nenodara kādus kaitējumus manai miesai un mantai.
Un kā var patikt tās banalitātes par visas naudas atdošanu neuzticīgām sievām, skumjām meitenēm un nekaunīgām narkomānēm .... to arī man saprast nav lemts ....

Lolita Tomsone
pirms 7 mēnešiem
Izbraucu ar vīnu un plāksteriem.  Paldies, Aksel! 

Skaisle Jatalniece
pirms 7 mēnešiem
Lolitas kundze, kur Jūs palikāt? Bez tiem plāksteriem varu iztikt, bez Jums arī kaut kā nebūt, bet tie vīni - kur tie palika? Nevajag solīt , pie tam vēl publiski, ja pēc tam žēl paliek.
Un Akseli te manām lietām klāt nepiniet .

Svaiga .
pirms 7 mēnešiem
Piereģistrējos šodien Satori, lai pateiktu paldies. Paldies, Aksel.

Aija Pole
pirms 7 mēnešiem
apkrist var, cik labi! skauž un iepriecina reizē- beigās vairs nezinu kā no tā visa justies. nolemju justies laimīgi. forši, paldies!
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!