pirms 2 nedēļām
Ļoti žēl. Tā vietā, lai dotu padzerties, noslīcinājāt.

Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
Lūk, tvnet. Nezinu tieši un konkrēti, bet spriežot pēc satura, gan īpašnieki , gan redaktori - vārdu sakot , diriģenti ir lgtb kopienas entuziasti.

Kad vasarā valdība nolēma, ka beidzot ir laiks arī sabiedrību painformēt par jau ziemā pieņemtiem lēmumiem atcelt klātienes dziesmu svētkus skolēniem, bet atļaut starptautisku praidu klātienē, tad tvnet var teikt kliedza pilnā balsī - beidzot cilvēktiesības ir triumfējušais , lai dzīvo demokrātija un tādā stilā.
Komentāri par šiem valdības lēmumiem un praidu patiešām bija visādi. Nu bija. Bet - neatceros, nepiefiksēju nevienā ziņu portālā, nevienā tv diskusijā vai vispār kaut cuk oficiālā vietā, ka kāds par praidu rakstītu - jampapiņi homoseksuāuļi brauks uz Rīgu.

Jautājums - lūk, satori redakcija, lasītāji, Olga - kāda ir patiesība par tvnet? Kāpēc viņi - tvnet uzskata ,ka demonstrēt homoseksuāļu tiesības ir demokrātija, bet demonstrēt neapmierinātību ar varu covid laikā ir jampampiņu saiets?

Pēdējā laikā arvien biežāk es dzirdu paziņojumus medijos,ka pieaugs ek.att. tempi un vienlaicīgi strauji augs inflācija no kā vissmagāk cietīs mazturīgie.

Šodien Valmierā savā saietā dižojās Vienotība , nu goda vārds - kā tādi šampi pārdzērušies ērzeļi. Kamēr es šodien kā apmaldījusies aita , nezinu kur bēgt no plēsoņām,kuras jau ir pie varas un kuras tikai pošās pie varas.

Tas kas notiek, tas nav labi. Nu nav.
Kalniete piesauca 1940.g. Nu satori - saņemieties - izsauciet speciālustus , lai izstāsta kā bija Ulmaņa diktatūras laikos.
Kā staļinam atbildēja somi un kā mēs un kāpēc tā

Skaisle Jatalniece
pirms 1 mēneša
vienu gan es varu zvērēt - ka es cenšos. Piemēram, tagad jau otro reizi lasīju , ko K.G. Jungs rakstīja par Pikaso mākslu, kad apmeklēja viņa darbu izstādi Cīrihes Kunsthallē. To es vēlos izpētīt saistībā ar to kā korumpanti ar Brektes roku palīdzību drāž mūsu sabiedrības kā saka prātus un dvēseles. Šim K.G.J. darbam kaut kur būtu jābūt arī vācu valodā, bet man tas ir tikai angļu valodā un man jādomā, ko es sapratu pareizi un ko nepareizi un ko vispār arī nesapratu. Grūti.

Bet ja par raksta autores izteikumiem par tēmu - patiesība. Nu vai nav piedauzīgi - nu kāda runa var būt par patiesību, kāda var būt mana vai jebkura cita satori.lv lasītāja kritiskā domāšana un patiesi secinājumi , ja mēs nezinām patiesību.

Mēs zinām, ka vēl ne visai senā pagātnē Ascendum naudu saņēma koruptīvā veidā, kur bija iesaistīts Pūču pāris, kur Pūce - atkal nepaspēja kārtīgi uzsilt , kad no darbošanās valdībā bija spiests bēgt uz visu kriminālo lielautoritāšu miera ostu LR saeimu.
Varbūt Ascendum =satori.lv varētu sākt ar sevi un darīt mums pieejamu patiesību par saviem finanšu avotiem.

Vai piemēram, kāda var būt medijpratība, ja es nezinu neko!!! - par patiesā labuma guvējiem mediju pasaulē. Rīgatv24 ir perfekts manipulators, pie tam valdības daļēji finansēts, vai finansiāli atbalstīts, tādā nozīmē, ka ir atlaides tur un visādu fondu naudas. Vai TV4 - kas aiz šī kanāla stāv?
Re Tv - par viņiem bija raksts žurnālā IR - tāds darbīgs uzņēmējs - nu izcili jauki - bet vai viņš ir patiesā labuma guvējs un saturu veido neatkarīgi vai tomēr tur kāds cits viņu dancina, kā var nojaust lasot un salīdzinot , tvnet , delfus un la.lv , nra.lv - dancinātāji ir dažādi , bet kuri tieši ?

Vai tam, ka esam un paliekam un patiešām paliekam Eiropas nabagi - nav sakara un ļoti tieši un konkrēti ar to, ka mums tiek slēpta patiesība?

Olga apgalvo , ka ir tik viegli dekonstruēt jēdzienu dabiska ģimene, bet - kas tad ir dabiska un kas nedabiska ģimene un vai tad ir tik viegli, ņemot vērā, kas notiek un tik nesmuki notiek gan pasaulē , gan Latvijā.

Savulaik uz atlaidēm nopirku I,Šlāpina, tā paša , kurš mani par mutes palaišanu izspēra no satori.lv , jo uzskatīja, ka tikai viņa patiesība ir pareiza ... vells , cik sīkumaini ļaunatminīga esmu, tātad - savulaik noirku Šļāpina apdziedāto Ainas Rendas grāmatu Himna. Un to izlasot biju gan nenormāli vīlusies, gan vēl dziļākā nesapratnē. Proti , grāmata vēršas pret sabiedrības, pret cilvēku vienlīdzināšanu, bet vienlaicīgi - satori.lv dara tieši to - vienlīdzina sabiedrību. Ka visi esot vienlīdzīgi - Svētā Debess lieciniece, tā nekad nav bijis, bet tā būs, ja domājoši cilvēki klusēs un šim ārprātam par ģimenes, dzimtes, domāšana un patiesības dekonstrukciju nepretosies.
Lasīju interviju ar VVF - viņa to pašu - visiem esot jābūt vienlīdzīgiem. Nu kā mēle tantei nenokalst - nu manas kapņu telpas bērni - tie jau kopš dzimšanas nabadzībai un beztiesiskumam lemtie puišeļi nekad un nekad nebūs vienlīdzīgi ar viņas mazbērniem . Pat ja valsts mūs visus padarīs par ono - nekatrās dzimtes būtnēm, tad valsts taču nevirzās un pat nedomā virzīties uz tiesisko vienlīdzību, uz vienlīdzīgām starta pozīcijām bērniem, jauniešiem, uz vienlīdzīgām iespējām mācīties - ir tikai šī tukšā kretīniskā muldēšana vienlīdzība, kas nevis atrisinās, bet radīs jaunas problēmas, nedomāju, ka gluži Rendas = ŠĻāpina stila un dziļuma, bet tomēr - problēmas

Tā kā - satori.lv - davai vispirms patiesību uz galda - kailu un visiem pieejamu un tad lūk, varam kustināt un sludināt to, ko dēvējam par kritisko domāšanu -

pagaidām - rudens lapu čauksti - nekas vairāk

Dzintars A
pirms 1 mēneša
Kritiskā domāšana nozīmē uzdot visus jautājumus, nevis neērtos ignorēt.
Par (ne)izdevušos Latviju: Ar ko atšķiras pirmā atjaunotā Latvija no tagadējās? - Atbilde ir tikums. Stipra ģimene - stipra valsts. Stipra ģimene nav iespējama ar tādiem "tikumiem" kā: neuzticība, nodevība, vārda neturēšana (nu kā lai nesola)... Ar šiem "tikumiem" arī stipru valsti uzbūvēt nevar...
Par dabisko ģimeni:
Olga, kā jau visi dekonstruētāji, runā par pieaugušajiem. aizmirstot to ka dabiskā ģimenēs dzimst bērni - vienīgā ģimenes forma kurā bērns nezaudē kadu no saviem bioloģiskajiem (dabiskajiem) vecākiem.
Arī šķirtām personām nav vairs dabiska ģimene, bet ir šķirta ģimene. Tikai aklie un pseidoizglītību ieguvušie nespēj ieraudzīt atšķirības sekojošās ģimenes formās:
* pozitīva, dabiska ģimene;
* nelabvēklīga, dabiska ģimene;
* šķirta ģimene;
* atraitne (is) ar bērnu;
* LGBT+ partneratiecības;
Šāds ģimenes dalījums ir nepieciešams tāpēc lai sabiedrība zinātu kā palīdzēt... Ne jau sekss nosaka to, ar ko atšķiras šīs ģimeņu formas, bet bērna esības jautājumi tajās. Dekonstruējiet kā gribat, bet katra ģimenes forma ir ar kaut ko unikālu - citai nepiemītošu...
Ko darīsim ja bērns homoseksuālā ģimenē nolems ignorēt savu nebioloģisko vecāku un teiks gribu bioloģisko? Bērns būs parādnieks? Liegsim bērnam meklēt savu identitāti?
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!