Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
Haltūra. Man šis raksts nepaskaidro neko, nepasaka pilnīgi neko jaunu. Ja ny vienīgi to,ka es,puemēram nedrīkstu celt un nest neko smagāku par 20 kg , bet es pat nezinu ,vai es šo aizluegumu ievēroju, nezinot , nejūtot mēru smagumam.

Manuprāt, kritiskā domāšana ir kaut kas daudz vairāk kā bērna tūlītēja paklausīšana pieaugušo komandām. Jo īpaši šodienas apstākļos....ko stāstīt pussudžiem par valsts varu, par to,kāpēc mamma nedrīkst strādāt un nav naudiņa,bet kaimiņtantei nāk kundes viena pēc otras un ir naudiņa.
Vai kā un ko stāstīt bērnam par brrktes murrāli - korumpantu sātanistu apliecinājums - es šeit biju, es šeit esmu, es šeit būšu? Ļaunās tantes no pasakām palikušas uz mūra ,lai ķertu nepaklausīgos bērnus?

Par ārstiem. Gan jau,ka Olga bērnam var atļauties nopirkt ārsta komplektiņu- lai bērns taisa injekcijas , pārbauda ausis, izspaida vēderu,klausās sirdspuktus utt. . Ja ir iespēja ,var uzšūt baltu halātiņu - tad ārsts netiks demonizēts, būs iespēja daudzas lietas izskaidrot.
Apskaužu - tas ir pats pats skaistākais laiks - atklāt bērnam pasauli, būt tai taciņai, tam ceļam,pa kuru bērns aiziet pasaulē. Par to no sirds apskaužu, bet vēlu veiksmi un svētību.

Skaisle Jatalniece
pirms 2 gadiem
zīdaiņiem ( ja pieņemam, ka pamatā zīda līdz gadam, diviem) domāšana nemaz neesot, atmiņa sākoties tikai ar kādu pusotru, diviem gadiem. Vai domāšana bez atmiņas ir iespējama?
Neesmu speciāliste ,protams, bet nu tas virsraksts atkal griež un neliek mierā
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!