Margret Brown
pirms 1 gada
Es neesmu pārsteigts, ka internetā atrodu dažādus rakstus par Dr Ozigidon, jo viņa varenā burvestība man nav sveša. Mana aizraušanās ar mīlestību un dzīvi ir likusi man šeit pastāstīt visiem, kā Dr Ozigidon atveda atpakaļ manu vīru, kurš bija prom jau 6 gadus. Man bija apjukums un ciešanas, kad mans vīrs, kuru es mīlu un loloju, vairs mani nemīlēja, bet gan izvēlējās pieķerties citai dāmai uz manu jūtu rēķina bez pārliecinoša iemesla, padarot mani traku. Bet tagad tā ir visa vēsture, jo doktors Ozigidons ir pierādījis sevi cienīgs tikt saukts par patiesu un izvēlētu burvestību, jo viņš ir noslaucījis manas asaras, atvedot pie manis manu vīru. Vai jums ir nepieciešams bijušais atpakaļ vai esat saskāries ar kādu problēmu un jums ir nepieciešama palīdzība, steidzami sazinieties ar Dr Ozigidon pa e-pastu:drozigidonhnez.spel[email protected], arī izmantojot viņa Whats-App +2349054750112

random test
pirms 1 gada
> laikā, kad klimata pārmaiņas vairs nav vienkārši krīze, bet katastrofa
Ja masu mediji cilvēkiem neskalotu smadzenes par to, cik straujiem soļiem tuvojas kārtējais neizbēgamais pasaules gals, tad nevienam pat prātā neienāktu, ka dzīvojam 'katastrofālos' apstākļos. Kas, piemēram, jūsu dzīvē liecina par to, ka iepriekš ir bijusi klimata krīze, bet tagad tā jau ir kļuvusi par klimata katastrofu? Domāju, ka absolūti nekas.

> "Zupas meitenes" atsakās respektēt muzeju sistēmu un noteiktās mākslas vērtības, un viņām ir ļoti pamatots un savā vienkāršībā neapgāžams arguments: "Kas ir vairāk vērts: māksla vai dzīve?" Vai tiešām sabiedrību vairāk uztrauc gleznas, nevis reāla planētas un cilvēku aizsardzība?
Es apšaubu šo meiteņu spēju saprast kultūras vērtības, kuras viņas apgāna, līdz ar to par apzinātu atteikšanos tās respektēt šeit nevar būt runa. Tas ir lētākais veids kā pievērst sev uzmanību - kaut ko apgānīt, kaut ko iznīcināt, kādu nogalināt. Un jo slavenāks ir apgānāmais objekts, jo lielāku slavu iemantos apgānītājs. Triks ir vecs kā pasaule, raksturīgs psiholoģiski nestabiliem cilvēkiem.

Bet vai jums pašai nešķiet absurdi, ka divas pēc skata (cik nu no muguras var pateikt) tīnes grasās glābt planētu un glābt visu cilvēci? Tas ir pilnīgi nekontrolēts narcisisms, iedomāties, ka jūs personīgi (vai arī jūs kopā ar jūsu pārstāvēto politisko u.tml. grupu) varat ko tādu izdarīt. Ka jums vispār pienākas iespēja mēģināt kaut ko tādu darīt. Ka jūs drīkstat visai pasaulei kaut ko uzspiest, ja kaut kādu apstākļu rezultātā ir radusies šāda iespēja.

Skaidrs, ka klimata aktīvisti iegūst arvien lielāku politisku varu. Pēc tam kad jau dabūjām nogaršot totalitārismu kovida gados, jābūt ļoti naivam, lai negaidītu vēl daudzkārt iespaidīgāku totalitārismu, kad šādi histēriski ļautiņi, kam nekas no Rietumu kultūras nav svēts, būs pārņēmuši vadības grožus.

Tom Peacock
pirms 1 gada
My name is Tom Peacock from USA, I want to say thank you to Dr Emu for the good thing he has done for me, Though am not sure if this is the best forum to show my joy and happiness for what he has done for me but i can't hide my happiness and my joy so i have to share it with people, my marriage got crashed about two years ago and i tried all i could within my power but to no avail. I saw a post and testimonial about the good things Dr Emu has been doing so I decided to give it a try. though he is always a busy man but when he responded back to my email, he gave me 48 hours for my marriage to be restored really just like he said my marriage was restored since then I am happy and i am living happily i am so grateful to Dr Emu you can always email him here: {[email protected]} or WhatsApp: {+2347012841542}

Mārtiņš Tirrum
pirms 1 gada
Heinz, nevis Campbells. Ko tas maina?
Devil is in the details.

Inga Inga
pirms 1 gada
Tik un tā tās akcijas ir, maigi sakot, muļķīgas. Apspļaudīt (piedodiet par vārda izvēli) kaut ko skaistu (kas, kā sagadījies, ir arī dārgs), lai pievērstu Eiropas valstīs uzmanību tam, ka Ķīna un Amerika (un vēl daudzas citas lielās piesārņotājvalstis) nevēlas mainīt savu CO2 izmešu politiku??? Par citātu "Tā ir kapitālisma kritika, ar kuru vairāk vai mazāk radikālās un filozofiskās formās nodarbojas un ir nodarbojušies arī daudzi mākslinieki un mākslas aktīvisti" Kārlis Marks noteikti skaļi aplaudētu. Vienīgā problēma ir tāda, ka jaunieši (un arī tie daži vecākie cilvēki, kas prātā vēl jaunieši), manuprāt, nekad nav saskārušies ar reālām problēmām (badu, smagu vardarbību, piemēram, karu, un nabadzību), tāpēc viņiem šī problēma šķiet tik vitāli aktuāla. Kā zināms, lielie komunisma cēlāji Ļeņins un Marks arī nāca no turīgā vidusslāņa, nevis nabaga proletariāta, bet to jau jūs noteikti zināt.

slikts  
pirms 1 gada
Klimata krīze neuztrauc tikai par klimata zinātni neizglītotus cilvēkus.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!