Skaisle Jatalniece
pirms 3 gadiem
Nū ... godīgi būtu likt virsrakstu - būt par Džordžu Sorosu Latvijā.
Nezinu, bet pieļauju, ka demokrātiskās valstīs ir cits Džordžs Soros un nedemokrātiskās valstīs kā Latvijā - atkal cits.
Pareizi Svece raksta - cilvēki Latvijā neko nezin par Sorosu, bet viedoklis ir. Kāpēc tā?
Vēl vairāk- uz diskusiju ar Makronu prezidents Levits uzaicināja piedalīties tikai Latvijas sorosistus. Paradoksāla situācija - starptautiski Latvijas valsti pārstāv tādu ideju cilvēki , par kuriem lielum lielā valsts iedzīvotāju daļa neko nezin - ko viņi ēd un ko viņi domā tie sorosisti.
Ja man jautātu - kas ir Soros - es zinātu teikt, ka ebreju finansits no ASV , kurš finansē kreisā liberālisma ideju izplatību Austrumeiropā, bet ja man jautātu , kas ir sorosisti Latvijā - tad es teiktu , ka tie ir ērti un izdevīgi iekārtojušies Sorosa ziedojumu tērētāji, kuri ļoti rūpējas par distancētu un kontrolētu, stingri normētu sabiedrības mācīšanu kā tai būs pareizi dzīvot. Nezinu, nevaru zināt - vai apzināti vai neapzināti izvairoties no dialoga ar sabiedrību.
 ATGRIEZTIES UZ RAKSTU

PĒC TĒMAS SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!